Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2017-03-28 21:56:57

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
622 26.03. U8
Zēni
TK "Enri", TK Purvciema, Stirnu iela 34a, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Mihails Serafimovs 
 
:
:
:
2 2 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
3 3 Orests Ronis 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 4 Ivans Tarasovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2 6 Matvejs Gurskis 
 
:
:
:
3 7 Dāvis Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 8 Nils Zābers 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 9 Maksims Prohorenko 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 10 Artemijs Baranovs 
 
:
:
:
:
3 11 Everts Leonards Neibergs 
ACB
 
:
:
:
:
4 12 Reinis Vilmanis 
 
:
:
:
:
5 13 Gordejs Rezuns 
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
622 26.03. U8
Zēni
TK "Enri", TK Purvciema, Stirnu iela 34a, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-3 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
-
:
 
4-6 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    4.
3gr.2v  
:
   
-
:
 
7-9 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    7.
3gr.3v  
:
   
-
:
 
10-12 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    10.
3gr.4v  
:
   
-
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
622 26.03. U8
Meitenes
TK "Enri", TK Purvciema, Stirnu iela 34a, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Elizaveta Latiševa 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 2 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
3 3 Lueta Robalte 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 4 Marianna Kovaļenko 
Individuāli
 
:
:
:
:
5 5 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Gerda Griezne 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
2 7 Amēlija Jefimova 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 8 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 9 Ketlina Zvaune 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 10 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Patricija Mudraja 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
2 12 Adriāna Rižakova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
3 13 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
4 14 Paula Kapača 
Individuāli
 
:
:
:
:
5 15 Inese Dreimane 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
622 26.03. U8
Meitenes
TK "Enri", TK Purvciema, Stirnu iela 34a, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Karolīna Rocēna 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 17 Madara Aspere 
Individuāli
 
:
:
:
:
3 18 Rusnė Donelaitė 
 
:
:
:
:
4 19 Karolīna Lāce 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 20 Nora Gurjeva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
622 26.03. U8
Meitenes
TK "Enri", TK Purvciema, Stirnu iela 34a, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
622 26.03. U9
Zēni
TK "Enri", TK Purvciema, Stirnu iela 34a, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Kristaps Kumsārs 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
2 2 Egils Niedra 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
3 4 Vladimirs Krastiņš 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
:
4 5 Ivan Sokiran 
Individuāli
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 6 Kirils Sokolovs 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 7 Jegors Petrovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
3 9 Marats Apens 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
4 10 Ernests Treimanis 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 11 Ilja Maleevs 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
:
2 12 Tomass Dālderis 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
3 13 Andris Pavlovs 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
4 15 Ralfs Upenieks 
Individuāli
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 16 Reinis Svarāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 17 Kristofers Krūmiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 18 Gustavs Brižs 
ACB
 
:
:
:
4 19 Andrejs Bendrāts 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
622 26.03. U9
Zēni
TK "Enri", TK Purvciema, Stirnu iela 34a, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
622 26.03. U9
Meitenes
TK "Enri", TK Purvciema, Stirnu iela 34a, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Anna Azarova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 2 Kamilla Černousova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
3 3 Margarita Novik 
Individuāli
 
:
:
:
4 6 Krista Sautiņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 7 Darja Kanaševiča 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
2 8 Alena Bobkina 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 9 Valerija Menkovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 10 Laura Tropa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Valeria Guseva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 12 Anete Krūmiņliepa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 13 Evelīna Matijevska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 14 Adele Kalniņa 
ACB
 
:
:
:
:
5 15 Emīlija Golde 
Individuāli
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
622 26.03. U9
Meitenes
TK "Enri", TK Purvciema, Stirnu iela 34a, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Laura Kristiāna Sprūde 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 17 Viktorija Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 18 Paula Grabovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
4 19 Aleksandra Torgošova 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
5 20 Karina Joničenoka 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
622 26.03. U9
Meitenes
TK "Enri", TK Purvciema, Stirnu iela 34a, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
3gr.5v  
4gr.5v
:
17.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti