Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2017-11-14 17:35:01

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
680 12.11. U9
Zēni
Centrālais tenisa klubs, Baldones iela 7, Rīga Gustavs Gulbis 20379497
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Maiks Vasilioglo 
TC Lielupe
 
:
:
:
2 2 Nils Zābers 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Dāvis Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 4 Jegors Haritonovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Egils Niedra 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
2 6 Andris Pavlovs 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
3 7 Kristofers Strazds 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 8 Maksimilijonas Saudargas 
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 10 Orests Ronis 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 11 Marks Madoneckis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 12 Toms Emīls Stalīdzāns 
ACB
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Everts Leonards Neibergs 
ACB
 
:
:
:
2 14 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
3 15 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 16 Jaroslavs Kieņa 
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
680 12.11. U9
Zēni
Centrālais tenisa klubs, Baldones iela 7, Rīga Gustavs Gulbis 20379497
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
680 12.11. U9
Meitenes
Centrālais tenisa klubs, Baldones iela 7, Rīga Gustavs Gulbis 20379497
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Paula Gurecka 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 2 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Sofija Stolere 
Individuāli
 
:
:
:
4 4 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Madara Patrīcija Stalīdzāne 
ACB
 
:
:
:
2 6 Margarita Novik 
Individuāli
 
:
:
:
3 7 Amēlija Jefimova 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 8 Vladislava Leščinska 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Rūta Veckāgane 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 10 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 11 Anastasija Jolanta Zumente 
LSNT Akadēmija
 
:
:
:
4 12 Samanta Āboliņa 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Anna Šteinberga 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
2 14 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
3 15 Rusnė Donelaitė 
 
:
:
:
4 16 Sofija Āboltiņa 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
680 12.11. U9
Meitenes
Centrālais tenisa klubs, Baldones iela 7, Rīga Gustavs Gulbis 20379497
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti