Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-04-18 09:15:29

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U8
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Gustavs Līvs Bormanis 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2 2 Aleksandrs Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
3 3 Artis Aire 
V Tennis Academy
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Viktors Rukans 
V Tennis Academy
 
:
:
2 5 Raimonds Grīnbergs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
3 6 Reinis Zvirgzdiņš 
AA Tenisa skola
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 7 Rodions Zambars 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
2 8 Toms Bērziņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
3 9 Jēkabs Stikuts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 10 Kārlis Dambiņš 
Tennis Pro Academy
 
:
:
2 11 Ernests Ritovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
3 12 Gustavs Gutans 
V Tennis Academy
 
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U8
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 13 Ernests Šulcs 
ACB
 
:
:
2 14 Rodions Vorobjovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3 15 Rūdolfs Diļevs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 16 Mārtiņš Briedis 
 
:
:
2 17 Damirs Livanskis  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
3 18 Oskars Dzērvītis 
Individuāli
 
:
:
7.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 20 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
2 21 Patriks Arnicāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
3 22 Gustavs Gardovskis 
ACB
 
:
:
8.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 24 Kristers Krūmiņš 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2 25 Patriks Britāns 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
3 26 Ričards Lazda 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U8
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    1.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
3.
   
   
:
 
    5.
 
:
   
:
 
   
 
:
7.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U8
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    9.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
11.
   
   
:
 
    13.
 
:
   
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U8
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    17.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
19.
   
   
:
 
    21.
 
:
   
:
 
   
 
:
23.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U8
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Nana Kučuhidze 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
2 2 Karolina Kubraka 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3 3 Alisa Špaka 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Aleksa Bindere 
AA Tenisa skola
 
:
:
2 5 Darja Smirnova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3 6 Maria Klevanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 7 Emma Spredze 
ACB
 
:
:
2 8 Elizabete Ozola 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
3 9 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 10 Kira Šurašova 
Tennis Pro Academy
 
:
:
2 11 Vlada Fadejeva 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
3 12 Anastasija Boiko 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U8
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 14 Nikola Kudore 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
2 15 Paula Krūmiņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
3 16 Polīna Isakova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 17 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 18 Anna Elza Tomsone 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 19 Jeļizaveta Sorokivska 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
4 20 Melanija Lielgalve 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
7.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 21 Viktorija Homutova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 22 Odrija Stolere 
 
:
:
:
3 23 Diana Jansone 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
4 24 Marina Markina 
Individuāli
 
:
:
:
8.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 25 Melitina Kotlyarova 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 26 Mišela Ņečajeva 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
3 27 Isabella Dinulovic 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 28 Sofia Shevchenko 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U8
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    1.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
3.
   
   
:
 
    5.
 
:
   
:
 
   
 
:
7.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U8
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    9.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
11.
   
   
:
 
    13.
 
:
   
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U8
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    17.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
19.
   
   
:
 
    21.
 
:
   
:
 
   
 
:
23.
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 6gr.4v  
:
:
2 7gr.4v  
:
:
3 8gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U9
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Ričards Vingris 
V Tennis Academy
 
:
:
2 2 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3 3 Dāvis Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Adrians Dubrovskis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
2 5 Vestards Elsbergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 6 Trofims Evdokimovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 7 Tymur Plyhach 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Ivans Tarasovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
2 9 Ivans Malinovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 10 Emīls Škutāns 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
4 11 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 12 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 13 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 14 Nils Zābers 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
4 15 Ričards Lācis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U9
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.1v  
:
:
:
2 2gr.1v  
:
:
:
3 3gr.1v  
:
:
:
4 4gr.1v  
:
:
:
5-8 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.2v  
:
:
:
2 2gr.2v  
:
:
:
3 3gr.2v  
:
:
:
4 4gr.2v  
:
:
:
9-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.3v  
:
:
:
2 2gr.3v  
:
:
:
3 3gr.3v  
:
:
:
4 4gr.3v  
:
:
:
13-15 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2gr.4v  
:
:
2 3gr.4v  
:
:
3 4gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U9
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Amēlija Jefimova 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 2 Karolīna Lāce 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 3 Paula Kapača 
Individuāli
 
:
:
:
4 4 Lote Līva Bormane 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Annija Grava 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
2 6 Nora Gurjeva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 7 Katrina Visnevska 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 8 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 10 Madara Aspere 
Individuāli
 
:
:
:
2 11 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 12 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
4 13 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Gerda Griezne 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
2 17 Ketlina Zvaune 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 18 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
4 19 Trīne Cepurīte 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
5 20 Patricija Mudraja 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
699 15.04 U9
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti