Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-05-27 21:24:33

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U8
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Oskars Dzērvītis 
Individuāli
 
:
:
:
2 2 Patriks Arnicāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 3 Mārtiņš Briedis 
 
:
:
:
4 4 Ričards Melbārdis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Damirs Livanskis  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 6 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 7 Ernests Šulcs 
ACB
 
:
:
:
4 8 Ernests Ritovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 9 Daniil Buzak 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 10 Rodions Vorobjovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
3 11 Patriks Britāns 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
4 12 Gustavs Gardovskis 
ACB
 
:
:
:
:
5 13 Gustavs Gutans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U8
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 14 Daniels Eglītis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
2 15 Gustavs Līvs Bormanis 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 16 Reinis Zvirgzdiņš 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
4 17 Linards Afanasjevs 
 
:
:
:
:
5 18 Roberts Melks 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 19 Jēkabs Stikuts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 20 Adrians Filipenoks 
 
:
:
:
:
3 21 Raimonds Grīnbergs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
4 22 Jānis Liberts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 23 Damirs Jeršovs 
 
:
:
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 24 Aleksejs Žuravļovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
2 25 Armands Laganovskijs 
 
:
:
:
:
3 26 Matvejs Tracuks 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
4 27 Rodions Zambars 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 28 Ralfs Mūrnieks 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U8
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
7.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 29 Valters Jānis Liepa 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
:
2 30 Kārlis Dambiņš 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 31 Kristers Krūmiņš 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 32 Olivers Arons 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 33 Leonards Ozoliņš 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
8.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 34 Renārs Silms 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
2 35 Ernests Kosītis 
Cēsu TB
 
:
:
:
:
3 36 Rūdolfs Diļevs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 37 Toms Bērziņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 38 Ričards Jaunzems 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U8
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
1-8 vieta (1-8gr 1v)
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    1.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
3.
9-16 vieta (1-8gr 2v)
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    9.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U8
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
17-24 vieta (1-8gr 3v)
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    17.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
25-32 vieta (1-8gr 4v)
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    25.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U8
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Emma Spredze 
ACB
 
:
:
:
:
2 2 Nikola Kudore 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
3 3 Jeļizaveta Sorokivska 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
4 4 Darja Korčevska 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 5 Sofia Shevchenko 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Kira Deineko 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 7 Karolina Kubraka 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
3 8 Patrīcija Zvilna 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
4 9 Mišela Ņečajeva 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
5 10 Nikolina Zborovska 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Marina Markina 
Individuāli
 
:
:
:
:
2 12 Jekaterina Sondore 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
3 13 Alisa Špaka 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
4 14 Patrīcija Bārbale 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 15 Anna Elza Tomsone 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U8
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 17 Melanija Lielgalve 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 18 Melitina Kotlyarova 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
4 19 Emīlija Brūdere 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 20 Diana Jansone 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
:
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 21 Viktorija Homutova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 22 Katrīna Sutta 
Tennis My Life
 
:
:
:
:
3 23 Odrija Stolere 
 
:
:
:
:
4 24 Isabella Dinulovic 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 25 Līga Freimane 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 26 Paula Krūmiņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 27 Darja Markova 
 
:
:
:
:
3 28 Selīna Samanoviča 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
4 29 Juliāna Piščuļonoka 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 30 Kira Šurašova 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U8
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
7.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 31 Monta Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
2 32 Maria Klevanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
:
3 33 Anna Bļinkova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
4 34 Lauma Gierkena 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
:
5 35 Viktorija Savenoka 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
6 36 Aleksa Bindere 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
:
8.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 37 Polīna Isakova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
2 38 Vlada Fadejeva 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
3 39 Elizabete Samanta Austere 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
:
4 40 Keitija Petrovica 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
5 41 Alise Aleksejeva 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
6 42 Alise Kaļimuļina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U8
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
1-8 vieta (1-8gr 1v)
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    1.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
3.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U9
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Ivans Malinovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 2 Orests Ronis 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 3 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
4 4 Henrijs Miks Gulāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 5 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Dāvis Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 7 Vestards Elsbergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 8 Nils Zābers 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
4 9 Sergejs Dolgopolovs 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
5 10 Ričards Vingris 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Trofims Evdokimovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 12 David Ambartsumyan 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 13 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 14 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 15 Reinis Vilmanis 
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U9
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Ugnius Remeikis 
Individuāli
 
:
:
:
:
2 17 Ričards Lācis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
3 18 Ivans Tarasovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
4 19 Henrijs Sutta 
 
:
:
:
:
5 20 Tymur Plyhach 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U9
Zēni
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U9
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Katrina Visnevska 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2 2 Amēlija Jefimova 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
3 3 Marianna Kovaļenko 
Individuāli
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Keita Ālīte 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
2 5 Paula Gurecka 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
3 6 Emija Upmale 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 7 Anna Šteinberga 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
2 8 Ketlina Zvaune 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
3 9 Lueta Robalte 
Individuāli
 
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 10 Karolīna Rocēna 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2 11 Daniela Šafīra 
Zauers TK
 
:
:
3 12 Endija Šaraka 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U9
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 13 Adriāna Rižakova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
2 14 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
3 15 Gerda Griezne 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 16 Viktorija Šubenkova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
2 17 Paula Kapača 
Individuāli
 
:
:
3 18 Madara Aspere 
Individuāli
 
:
:
7.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 19 Patricija Mudraja 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
2 20 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 21 Jeļizaveta Rižkova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 22 Emīlija Orniņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
8.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 23 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 24 Annija Grava 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
3 25 Nora Gurjeva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 26 Lote Līva Bormane 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U9
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    1.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
 
:
3.
   
   
:
 
    5.
 
:
   
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U9
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    9.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
   
:
 
    13.
 
:
   
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
708 19.05.-20.05. U9
Meitenes
Rīgas Satiksme sp/b, Ezermalas iela 32, Rīga LTS 26017878
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    17.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
   
   
:
 
    21.
 
:
   
:
 
   
 
:
25.