Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-08-26 14:47:19

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
729 26.08 U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Rodions Zambars 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
2 2 Ernests Šulcs 
ACB
 
:
:
3 3 Lorenzo Pigni 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Toms Bērziņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 5 Reinis Zvirgzdiņš 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
3 6 Kristofers Mālnieks 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 7 Leonards Ozoliņš 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Patriks Arnicāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 9 Patriks Britāns 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
3 10 Mārtiņš Briedis 
 
:
:
:
4 11 Gustavs Gutans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 12 Ričards Melbārdis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 13 Viktors Rukans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
3 14 Rūdolfs Diļevs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 15 Rodions Vorobjovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
729 26.08 U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.1v  
:
:
:
2 2gr.1v  
:
:
:
3 3gr.1v  
:
:
:
4 4gr.1v  
:
:
:
5-8 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.2v  
:
:
:
2 2gr.2v  
:
:
:
3 3gr.2v  
:
:
:
4 4gr.2v  
:
:
:
9-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.3v  
:
:
:
2 2gr.3v  
:
:
:
3 3gr.3v  
:
:
:
4 4gr.3v  
:
:
:
13-15 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2gr.4v  
:
:
2 3gr.4v  
:
:
3 4gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
729 26.08 U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Uljana Jegorovceva 
Tennis 4Fun
 
:
:
:
2 2 Nikolina Zborovska 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
3 3 Matilde Agafonova 
Cēsu TB
 
:
:
:
4 4 Isabella Dinulovic 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Darja Markova 
 
:
:
:
2 6 Šarlote Brutāne 
V Tennis Academy
 
:
:
:
3 7 Kerola Gulbe 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
4 8 Līga Freimane 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Marta Lāmane Jēgersone 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 10 Alise Aleksejeva 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 11 Monta Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 12 Anna Elza Tomsone 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Isabella Verrier 
Individuāli
 
:
:
:
2 14 Aleksa Bindere 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
3 15 Karolina Kubraka 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4 16 Elizabete Samanta Austere 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
729 26.08 U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.1v  
:
:
:
2 2gr.1v  
:
:
:
3 3gr.1v  
:
:
:
4 4gr.1v  
:
:
:
5-8 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.2v  
:
:
:
2 2gr.2v  
:
:
:
3 3gr.2v  
:
:
:
4 4gr.2v  
:
:
:
9-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.3v  
:
:
:
2 2gr.3v  
:
:
:
3 3gr.3v  
:
:
:
4 4gr.3v  
:
:
:
13-16 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.4v  
:
:
:
2 2gr.4v  
:
:
:
3 3gr.4v  
:
:
:
4 4gr.4v  
:
:
:

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti