Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-09-14 14:03:46

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
733 09.09 U10
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
2 2 Samanta Āboliņa 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
3 3 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Krista Sautiņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 5 Eleonora Krupnova 
Individuāli
 
:
:
:
3 6 Valeria Guseva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 7 Vladislava Leščinska 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Emīlija Golde 
Individuāli
 
:
:
:
2 9 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 10 Nora Gurjeva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 11 Elizabete Selīna Bērziņa 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 12 Simona Kusiņa 
Cēsu TB
 
:
:
:
2 13 Paula Grabovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 14 Karina Joničenoka 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 15 Paula Gurecka 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
733 09.09 U10
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.1v  
:
:
:
2 2gr.1v  
:
:
:
3 3gr.1v  
:
:
:
4 4gr.1v  
:
:
:
5-8 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.2v  
:
:
:
2 2gr.2v  
:
:
:
3 3gr.2v  
:
:
:
4 4gr.2v  
:
:
:
9-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.3v  
:
:
:
2 2gr.3v  
:
:
:
3 3gr.3v  
:
:
:
4 4gr.3v  
:
:
:
13-15 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2gr.4v  
:
:
2 3gr.4v  
:
:
3 4gr.4v  
:
:

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti