Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-10-15 10:08:15

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
739 14.10 U8
Zēni
TK "Enri", Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Matvejs Tracuks 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
2 2 Reinis Zvirgzdiņš 
AA Tenisa skola
 
:
:
3 3 Henriks Dambergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Andrejs Gilodo 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 5 Adrians Aniņš 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
3 6 Svetoslavs Čerepovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
4 7 Maikls Pēteris Bila 
ACB
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Patriks Britāns 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
2 9 Toms Bērziņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 10 Otto Reno Rasa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 11 Krišjānis Emīls Priede 
V Tennis Academy
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 12 Renārs Silms 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 13 Oskars Dzērvītis 
Individuāli
 
:
:
:
3 14 Daniels Eglītis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
4 15 Rodions Vorobjovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
739 14.10 U8
Zēni
TK "Enri", Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.1v  
:
:
:
2 2gr.1v  
:
:
:
3 3gr.1v  
:
:
:
4 4gr.1v  
:
:
:
5-8 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.2v  
:
:
:
2 2gr.2v  
:
:
:
3 3gr.2v  
:
:
:
4 4gr.2v  
:
:
:
9-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.3v  
:
:
:
2 2gr.3v  
:
:
:
3 3gr.3v  
:
:
:
4 4gr.3v  
:
:
:
13-15 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2gr.4v  
:
:
2 3gr.4v  
:
:
3 4gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
739 14.10 U8
Meitenes
TK "Enri", Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Darja Markova 
 
:
:
:
2 2 Isabella Dinulovic 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 3 Karlīna Mežale 
Tennis My Life
 
:
:
:
4 4 Viktorija Homutova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Kerola Gulbe 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
2 6 Matilde Agafonova 
Cēsu TB
 
:
:
:
3 7 Odrija Stolere 
 
:
:
:
4 8 Karolina Kubraka 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Grēta Lacberga 
Individuāli
 
:
:
:
2 10 Elīza Kleimane 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
3 11 Darja Smirnova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4 12 Elizabete Laicāne 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Elizabete Samanta Austere 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
2 14 Sofia Shevchenko 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 15 Marija Seluto 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
4 16 Valerija Titova 
Individuāli
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
739 14.10 U8
Meitenes
TK "Enri", Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.1v  
:
:
:
2 2gr.1v  
:
:
:
3 3gr.1v  
:
:
:
4 4gr.1v  
:
:
:
5-8 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.2v  
:
:
:
2 2gr.2v  
:
:
:
3 3gr.2v  
:
:
:
4 4gr.2v  
:
:
:
9-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.3v  
:
:
:
2 2gr.3v  
:
:
:
3 3gr.3v  
:
:
:
4 4gr.3v  
:
:
:
13-16 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1gr.4v  
:
:
:
2 2gr.4v  
:
:
:
3 3gr.4v  
:
:
:
4 4gr.4v  
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
739 14.10 U9
Zēni
TK "Enri", Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 2 Ričards Jaunzems 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Kārlis Dambiņš 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 4 Tymur Plyhach 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Patriks Arnicāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 6 Lukass Teo Silis 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
3 7 Sergejs Dolgopolovs 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
4 8 Ivans Tarasovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 9 Jēkabs Stikuts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 10 Mārtiņš Briedis 
 
:
:
:
:
3 11 Gustavs Gutans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
4 12 Henrijs Miks Gulāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 13 Jānis Liberts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
739 14.10 U9
Zēni
TK "Enri", Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-3 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
-
:
 
4-6 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    4.
3gr.2v  
:
   
-
:
 
7-9 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    7.
3gr.3v  
:
   
-
:
 
10-12 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    10.
3gr.4v  
:
   
-
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
739 14.10 U9
Meitenes
TK "Enri", Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Sofija Skibo 
 
:
:
:
2 2 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
3 3 Viktorija Šubenkova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
4 4 Līga Freimane 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Melanija Lielgalve 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 6 Paula Krūmiņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 7 Annija Grava 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
4 8 Maria Klevanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Elizabete Ozola 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 10 Keti Katerina Musailova 
Individuāli
 
:
:
:
3 11 Marianna Kovaļenko 
Individuāli
 
:
:
:
4 12 Marina Markina 
Individuāli
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Marta Slišāne 
ACB
 
:
:
:
2 14 Endija Šaraka 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
3 15 Monta Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 16 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
739 14.10 U9
Meitenes
TK "Enri", Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
739 14.10 U10
Zēni
TK "Enri", Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Maiks Vasilioglo 
TC Lielupe
 
:
:
:
2 2 Matvejs Gurskis 
 
:
:
:
3 3 Maksimilijonas Saudargas 
 
:
:
:
4 4 Reinis Svarāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Martins Mašals 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 6 Kristofers Krūmiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 7 Marks Madoneckis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 8 Jegors Haritonovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Gustavs Brižs 
ACB
 
:
:
:
2 10 Arseny Gorak  
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 11 Kristaps Kalniņš 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
4 12 Jaroslavs Kieņa 
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Nils Neo Trapāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 14 Marats Apens 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
3 15 Bogdans Kozlovs 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 16 Ēriks Mašals 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
739 14.10 U10
Zēni
TK "Enri", Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
739 14.10 U10
Meitenes
TK "Enri", Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Karina Joničenoka 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 2 Eleonora Krupnova 
Individuāli
 
:
:
:
3 3 Margarita Novik 
Individuāli
 
:
:
:
4 4 Vladislava Leščinska 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2 6 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 7 Dārta Egle 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 8 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Simona Kusiņa 
Cēsu TB
 
:
:
:
2 10 Paula Kapača 
Individuāli
 
:
:
:
3 11 Laura Mundure  
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 12 Emīlija Golde 
Individuāli
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Paula Grabovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 14 Alise Bērzupe 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 15 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
4 16 Anna Šteinberga 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
739 14.10 U10
Meitenes
TK "Enri", Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti