Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2018-12-04 07:05:44

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
747 02.12. U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Ričards Lācis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
2 2 Ivans Tarasovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
3 3 Kārlis Dambiņš 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 4 Ivans Dozorcevs 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Patriks Arnicāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 6 Leonards Ozoliņš 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 7 Ričards Melbārdis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 8 Damirs Livanskis  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Gustavs Gutans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 10 Jānis Liberts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 11 Ralfs Mūrnieks 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
4 12 Reinis Zvirgzdiņš 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Ričards Jaunzems 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 14 Lukass Teo Silis 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
3 15 David Ambartsumyan 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 16 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
747 02.12. U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
747 02.12. U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Maria Klevanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2 2 Kate Anne Nececka 
 
:
:
:
3 3 Melanija Lielgalve 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 4 Daniela Šafīra 
Zauers TK
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Keti Katerina Musailova 
Individuāli
 
:
:
:
2 6 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 7 Nikolā Tepļuka 
 
:
:
:
4 8 Alise Aleksejeva 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Vlada Fadejeva 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
2 10 Līga Freimane 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
3 11 Jeļizaveta Rižkova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 12 Diana Jansone 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 14 Karolīna Lāce 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 15 Viktorija Šubenkova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
4 16 Monta Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
747 02.12. U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti