Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2019-03-04 10:44:32

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
753 24.02. U10
Zēni
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150,Rīga Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Ilja Maleevs 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
2 2 Matvejs Gurskis 
 
:
:
3 3 Ēriks Valeinis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
2 5 Tomass Dālderis 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
3 6 Ēriks Mašals 
Tennis Pro Academy
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 7 Martins Mašals 
Tennis Pro Academy
 
:
:
2 8 Kārlis Mikus Leja 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
3 9 Jēkabs Stikuts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 10 Marks Gorkins 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
2 11 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
3 12 Nils Zābers 
AA Tenisa skola
 
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
753 24.02. U10
Zēni
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150,Rīga Kristaps Stenders 29338162
   
   
:
 
    1.
 
:
   
:
 
   
 
:
3.
   
   
:
 
    5.
 
:
   
:
 
   
 
:
7.
   
   
:
 
    9.
 
:
   
:
 
   
 
:
11.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
753 24.02. U10
Meitenes
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150,Rīga Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Emīlija Orniņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2 2 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
3 3 Kira Šurašova 
Tennis Pro Academy
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Paula Gurecka 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
2 5 Karolīna Lāce 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
3 6 Nora Gurjeva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 7 Vladislava Leščinska 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
2 8 Anna Šteinberga 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
3 9 Gerda Griezne 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 10 Daniela Šafīra 
Zauers TK
 
:
:
2 11 Rusnė Donelaitė 
 
:
:
3 12 Lote Līva Bormane 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
753 24.02. U10
Meitenes
SMScredit tenisa centrs, K.Ulmaņa gatve 150,Rīga Kristaps Stenders 29338162
   
   
:
 
    1.
 
:
   
:
 
   
 
:
3.
   
   
:
 
    5.
 
:
   
:
 
   
 
:
7.
   
   
:
 
    9.
 
:
   
:
 
   
 
:
11.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti