Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2019-03-29 09:41:41

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
756 24.03. U8
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Svetoslavs Čerepovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
2 2 Emīls Budevics 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 3 Anton Geroimov 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 4 Otto Reno Rasa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Maksims Maslovs 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
2 6 Rodions Zambars 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3 7 Raiens Serģis 
Cēsu TB
 
:
:
:
4 8 Andrejs Gilodo 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Mārtiņš Gabrāns 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 10 Lukass Krumpāns 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 11 Matvejs Tracuks 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
4 12 Renārs Silms 
V Tennis Academy
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 13 Daniels Zinovatnijs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 14 Gebriels Vasnins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
3 15 Karims Pētersons 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
4 16 Dāvids Dmitrijevs-Džuss 
 
:
:
:
:
5 17 Alex Teodors Galics 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
756 24.03. U8
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
756 24.03. U8
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 1 Kerola Gulbe 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
:
2 2 Anfisa Šahova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
:
3 3 Marina Poļikarpova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
4 4 Ksenija Brusova 
Tennis My Life
 
:
:
:
:
:
5 5 Anna Valtere 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
6 6 Rada Udačina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 7 Marija Solomahina 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
:
2 8 Aleksa Juršāne  
Tennis 4Fun
 
:
:
:
:
:
3 9 Darja Smirnova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
:
4 10 Elizabete Samanta Austere 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
:
5 11 Šarlote Brutāne 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
:
6 12 Elizabete Laicāne 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 13 Emilija Meija 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
:
2 14 Tīna Jansone 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
3 15 Dinija Rekete 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
:
4 16 Tīna Geitus 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
:
5 17 Elīza Kleimane 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
:
6 18 Karlīna Mežale 
Tennis My Life
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
756 24.03. U8
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 19 Odrija Stolere 
 
:
:
:
:
:
2 20 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
3 21 Adriana Pavlova 
TC Lielupe
 
:
:
:
:
:
4 22 Karolina Kubraka 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
:
5 23 Marija Koroļkova 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
:
:
6 24 Elīze Puriņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
756 24.03. U8
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
   
 
:
19.
21-24 VIETA
1gr.6v    
   
2gr.6v
:
 
    21.
3gr.6v  
:
   
4gr.6v
:
 
   
 
:
23.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
756 24.03. U9
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Ernests Ritovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 2 Ričards Jaunzems 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 3 Toms Bērziņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 4 Filips Volfs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 5 Damirs Livanskis  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Daniils Nazarovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
2 7 Mārtiņš Briedis 
 
:
:
:
:
3 8 Reinis Zvirgzdiņš 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
4 9 Rodions Vorobjovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
5 10 Ernests Šulcs 
ACB
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Daniels Petersons  
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
2 12 Ričards Melbārdis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 13 David Ambartsumyan 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 14 Jānis Liberts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 15 Kārlis Dambiņš 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
756 24.03. U9
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Gustavs Līvs Bormanis 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 17 Daniels Eglītis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
3 18 Ivans Tarasovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
4 19 Artis Aire 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
5 20 Gustavs Gutans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
756 24.03. U9
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
756 24.03. U9
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Darja Markova 
 
:
:
:
2 2 Alise Aleksejeva 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Kate Anne Nececka 
 
:
:
:
4 4 Polīna Isakova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Marta Lāmane Jēgersone 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2 7 Elizabete Ozola 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 8 Unda Palma 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
4 9 Vlada Fadejeva 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 10 Anna Elza Tomsone 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Matilde Agafonova 
Cēsu TB
 
:
:
:
:
2 12 Emma Spredze 
ACB
 
:
:
:
:
3 13 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
4 14 Maria Klevanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
5 15 Melitina Kotlyarova 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
756 24.03. U9
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Isabella Dinulovic 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 17 Valerija Titova 
Individuāli
 
:
:
:
:
3 18 Līga Freimane 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
4 19 Melanija Lielgalve 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 20 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
756 24.03. U9
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-19 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2gr.5v  
:
:
2 3gr.5v  
:
:
3 4gr.5v  
:
:

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti