Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2019-04-21 16:35:07

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U8
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Marks Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
2 2 Mikus Zābers 
AA Tenisa skola
 
:
:
3 3 Dāvids Dmitrijevs-Džuss 
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Rolands Balodis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
2 5 Lukass Krumpāns 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3 6 Andrejs Gilodo 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 7 Kristers Āboltiņš 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
2 8 Otto Reno Rasa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
3 9 Raiens Serģis 
Cēsu TB
 
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 10 Rūdolfs Diļevs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
2 11 Henrijs Šteins 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
3 12 Maksims Maslovs 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U8
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 13 Renārs Silms 
V Tennis Academy
 
:
:
2 14 Anton Geroimov 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
3 15 Vladimirs Masaļskis 
 
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 16 Roberts Millers 
 
:
:
2 17 Arons Osipjans 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3 18 Alex Teodors Galics 
Tennis Pro Academy
 
:
:
7.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 19 Ivans Samarins 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
2 20 Svetoslavs Čerepovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
3 21 Rodions Zambars 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
8.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 22 Gebriels Vasnins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 23 Aleksejs Žuravļovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
3 24 Aleksandrs Kamšs 
Cēsu TB
 
:
:
:
4 25 Karims Pētersons 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U8
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-16 vieta
       
     
 
:
   
       
   
:
 
     
 
:
   
      1.
   
:
 
:
   
       
   
:
 
     
 
:
   
   
 
:
3.
   
   
:
 
    5.
 
:
   
:
 
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    9.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U8
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
   
   
:
 
    13.
 
:
   
:
 
       
     
 
:
   
       
   
:
 
     
 
:
   
      17.
   
:
 
:
   
       
   
:
 
     
 
:
   
   
   
:
 
    21.
 
:
   
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U8
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Grēta Lacberga 
Individuāli
 
:
:
2 2 Amēlija Sēle 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
3 3 Marina Poļikarpova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Šarlote Annija Bērziņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2 5 Adriana Pavlova 
TC Lielupe
 
:
:
3 6 Marija Solomahina 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 7 Evelina Serkeviča 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2 8 Darja Korčevska 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
3 9 Marija Koroļkova 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 10 Odrija Stolere 
 
:
:
2 11 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
3 12 Lauma Gierkena 
AA Tenisa skola
 
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U8
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 13 Samanta Šaicāne 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
2 14 Elīza Kleimane 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
3 15 Elīze Puriņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 16 Samanta Kalēja 
 
:
:
2 17 Tīna Jansone 
Tennis Pro Academy
 
:
:
3 18 Elīza Mangule 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
7.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 19 Elizabete Laganovska 
 
:
:
2 20 Elizabete Samanta Austere 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
3 21 Aleksa Juršāne  
Tennis 4Fun
 
:
:
8.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 22 Darina Kozlova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 23 Beatrise Seki 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
3 24 Rada Udačina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 25 Emilija Meija 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U8
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-16 vieta
       
     
 
:
   
       
   
:
 
     
 
:
   
      1.
   
:
 
:
   
       
   
:
 
     
 
:
   
   
 
:
3.
   
   
:
 
    5.
 
:
   
:
 
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    9.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U8
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
   
   
:
 
    13.
 
:
   
:
 
       
     
 
:
   
       
   
:
 
     
 
:
   
      17.
   
:
 
:
   
       
   
:
 
     
 
:
   
   
   
:
 
    21.
 
:
   
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U9
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Daniels Petersons  
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
2 2 Henriks Dambergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 3 Roberts Melks 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
4 4 Viktors Rukans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Ričards Jaunzems 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 6 Ernests Šulcs 
ACB
 
:
:
:
3 7 Patriks Arnicāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 8 Gustavs Gutans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Olivers Traubergs 
Cēsu TB
 
:
:
:
2 10 Gustavs Līvs Bormanis 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 11 Daniels Eglītis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
4 12 Artis Aire 
V Tennis Academy
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Damirs Livanskis  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 14 Maikls Pēteris Bila 
ACB
 
:
:
:
3 15 Kārlis Dambiņš 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 16 Aleksandrs Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U9
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U9
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Viktorija Homutova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 2 Paula Krūmiņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 3 Melanija Lielgalve 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 4 Emma Spredze 
ACB
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Isabella Dinulovic 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 6 Sofia Šarna 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
3 7 Polīna Isakova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
4 8 Marta Lāmane Jēgersone 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Valerija Titova 
Individuāli
 
:
:
:
2 10 Monta Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 11 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 12 Maria Klevanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Alise Aleksejeva 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 14 Karlīna Mežale 
Tennis My Life
 
:
:
:
3 15 Melitina Kotlyarova 
V Tennis Academy
 
:
:
:
4 16 Matilde Agafonova 
Cēsu TB
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U9
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U10
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
2 2 Andris Pavlovs 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
3 3 Jaroslavs Kieņa 
 
:
:
:
:
4 4 Henrijs Miks Gulāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 5 Ēriks Valeinis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Martins Mašals 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 7 Ričards Lācis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
3 8 Ēriks Mašals 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 9 Dāvis Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 10 Gustavs Brižs 
ACB
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Sergejs Dolgopolovs 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
2 12 Ilja Maleevs 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
:
:
3 13 Marks Brikuns 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
4 14 Tomass Dālderis 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
5 15 Marks Gorkins 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U10
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 17 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
3 18 Vestards Elsbergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 19 David Fedorov  
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 20 Ivans Malinovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U10
Zēni
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U10
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Rusnė Donelaitė 
 
:
:
:
2 2 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 4 Marina Markina 
Individuāli
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 5 Daniela Šafīra 
Zauers TK
 
:
:
:
:
2 6 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
3 8 Jeļizaveta Rižkova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 9 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
5 10 Katrina Visnevska 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Paula Gurecka 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 12 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
3 13 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 14 Nora Gurjeva 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 15 Elizabete Ozola 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U10
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Emīlija Sēle 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 17 Gerda Griezne 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
3 18 Annija Grava 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
4 19 Emīlija Orniņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 20 Arina Gorbuzova 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
760 14.04. U10
Meitenes
Kalnciema iela 207, Rīga, LV-1046 Irina Kuzmina-Rimša 20332244
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-19 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2gr.5v  
:
:
2 3gr.5v  
:
:
3 4gr.5v  
:
: