Sacensību kalendārs 2019

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2019-06-03 14:12:13

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
766 25.05.-26.05. U8
Zēni
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Alex Teodors Galics 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 2 Ivans Samarins 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
:
3 3 Lukass Krumpāns 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
4 4 Markuss Gūža 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Gustavs Šupstiks 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 6 Karims Pētersons 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 7 Marks Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
4 8 Renārs Silms 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Aleksejs Žuravļovs 
 
:
:
:
2 10 Kārlis Gustavs Hamitovs 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 11 Krišjānis Vidzenieks 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 12 Harro Vanags 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Olivers Saukants 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 14 Ernests Niķelis  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 15 Evans Mellups 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 16 Andrejs Gilodo 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
766 25.05.-26.05. U8
Zēni
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
766 25.05.-26.05. U8
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Marina Poļikarpova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 2 Emīlija Brūdere 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 3 Maryana Gorak 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 4 Sofija Zalima 
 
:
:
:
:
5 5 Dārta Kirša 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Marija Solomahina 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
2 7 Madara Jaunzeme 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 8 Jasmīna Sizova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 9 Maija Jablonska 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 10 Ieva Preciniece 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 11 Ona Kildisaite 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
2 12 Gabriela Putra 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
3 13 Ksenija Elīza Vilde 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
:
4 14 Mariia Iudintseva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
5 15 Ance Dārta Pinstere 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
6 16 Darina Kozlova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
766 25.05.-26.05. U8
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 17 Megija Skabeiķe 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
:
2 18 Dinija Rekete 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
:
3 19 Marta Kadeģe 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
4 20 Elīza Kleimane 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
:
:
5 21 Tīna Jansone 
 
:
:
:
:
:
6 22 Darja Korčevska 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
766 25.05.-26.05. U8
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
3gr.6v  
4gr.6v
:
21.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
766 25.05.-26.05. U9
Zēni
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Damirs Livanskis  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 2 Olivers Arons 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 3 Leonards Ozoliņš 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 4 Riko Vanags 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 5 Ivans Tarasovs 
Individuāli
 
:
:
:
:
2 6 Ernests Ritovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 7 Aleksandrs Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
4 8 Krišjānis Emīls Priede 
VL tenisa skola
 
:
:
:
:
5 9 Daniils Nazarovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
1/2 FINĀLS
1gr.1v.  
2gr.2v
:
 
2gr.1v.  
1gr.2v
:
 
FINĀLI
1/2 uzv  
1/2 uzv
:
1.
1/2 zaud  
1/2 zaud
:
3.
1gr.3v.  
2gr.3v
:
5.
1gr.4v.  
2gr.4v
:
7.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
766 25.05.-26.05. U9
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Līga Freimane 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
2 2 Alisa Špaka 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
3 3 Viktorija Homutova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 4 Nana Kučuhidze 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 5 Beatrise Varkale 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Hanna Āboltiņa  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 7 Isabella Dinulovic 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 8 Sofia Šarna 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
4 9 Rada Udačina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 10 Emma Spredze 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
1/2 FINĀLS
1gr.1v.  
2gr.2v
:
 
2gr.1v.  
1gr.2v
:
 
FINĀLI
1/2 uzv  
1/2 uzv
:
1.
1/2 zaud  
1/2 zaud
:
3.
1gr.3v.  
2gr.3v
:
5.
1gr.4v.  
2gr.4v
:
7.
1gr.5v.  
2gr.5v
:
9.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
766 25.05.-26.05. U10
Zēni
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Patriks Arnicāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 2 Orests Ronis 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 3 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4 4 Marks Gorkins 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 6 Jegors Haritonovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 7 Timurs Repins 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 8 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 10 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 11 Jānis Liberts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 12 Ričards Lācis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
766 25.05.-26.05. U10
Zēni
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.4v  
:
:
2 2gr.4v  
:
:
3 3gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
766 25.05.-26.05. U10
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Adriāna Rižakova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
2 2 Loreta Zalima 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
3 3 Marta Slišāne 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Poļina Iļasova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
2 5 Katrina Visnevska 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
3 6 Elizabete Marta Hamitova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 7 Roneta Kacinskaite 
 
:
:
2 8 Anna Azarova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
3 9 Annija Elizabete Vilde 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 10 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 11 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 12 Anna Šteinberga 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
4 13 Karolīna Lāce 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
766 25.05.-26.05. U10
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 14 Marina Markina 
Individuāli
 
:
:
:
2 15 Arina Gorbuzova 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
3 16 Karolīna Rocēna 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 17 Jeļizaveta Rižkova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 18 Paula Gurecka 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 19 Alise Latiša 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 20 Daniela Šafīra 
Zauers TK
 
:
:
:
4 21 Elīza Sergejeva 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
A grupa
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
B grupa
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4gr.1v  
:
:
2 5gr.1v  
:
:
3 6gr.1v  
:
:
Agr.1v  
Bgr.1v
:
1.
Agr.2v  
Bgr.2v
:
3.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
766 25.05.-26.05. U10
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
C grupa (7-12 vieta)
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
D grupa (7-12 vieta)
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4gr.2v  
:
:
2 5gr.2v  
:
:
3 6gr.2v  
:
:
E grupa (13-18 vieta)
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
F grupa (13-18 vieta)
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4gr.3v  
:
:
2 5gr.3v  
:
:
3 6gr.3v  
:
:
G grupa (19-21 vieta)
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4gr.4v  
:
:
2 5gr.4v  
:
:
3 6gr.4v  
:
:

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti