Sacensību kalendārs 2019

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2019-07-09 10:38:01

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
773 6.07. U8
Zēni
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Lukass Krumpāns 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
2 2 Kārlis Gustavs Hamitovs 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 3 Evans Mellups 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 4 Olivers Saukants 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 5 Andrejs Gilodo 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 6 Ernests Niķelis  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
2 7 Krišjānis Vidzenieks 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
3 8 Gustavs Šupstiks 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
4 9 Markuss Gūža 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
5 10 Marks Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
6 11 Ņikita Lilienfelds 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
773 6.07. U8
Zēni
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1/2 FINĀLS
1gr.1v.  
2gr.2v
:
 
2gr.1v.  
1gr.2v
:
 
FINĀLI
1/2 uzv  
1/2 uzv
:
1.
1/2 zaud  
1/2 zaud
:
3.
1gr.3v.  
2gr.3v
:
5.
1gr.4v.  
2gr.4v
:
7.
1gr.5v.  
2gr.5v
:
9.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
773 6.07. U8
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Sofija Zalima 
 
:
:
:
:
2 2 Dinija Rekete 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
3 3 Elīza Karsuma 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 4 Ona Kildisaite 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 5 Ance Skripka 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Polīna Ivanova 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 7 Aleksandra Skiba 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 8 Emīlija Brūdere 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 9 Ance Dārta Pinstere 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 10 Dārta Kirša 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Loreta Šarlote Sprūde 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 12 Aleksa Juršāne  
Tennis 4Fun
 
:
:
:
:
3 13 Anfisa Šahova 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
4 14 Marina Poļikarpova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 15 Jasmīna Sizova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
773 6.07. U8
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Paula Lukašēvica 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 17 Marija Koroļkova 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
3 18 Darja Korčevska 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 19 Madara Jaunzeme 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 20 Gabriela Putra 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
773 6.07. U8
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti