Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2019-05-15 19:08:37

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
763 12.05. U10
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Ričards Lācis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
2 2 David Ambartsumyan 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Dāvis Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 4 Nils Zābers 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 6 Ēriks Valeinis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 7 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 8 Matvejs Gurskis 
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Henrijs Miks Gulāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 10 Artjoms Dmitrijenko 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 11 Andris Pavlovs 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
4 12 Gustavs Brižs 
ACB
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2 14 Jēkabs Stikuts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 15 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 16 David Fedorov  
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
763 12.05. U10
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
763 12.05. U10
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Elizabete Ozola 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 2 Keisija Bērziņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 3 Anna Zudāne 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 4 Ketlina Zvaune 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
2 6 Adriāna Rižakova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 7 Katrina Visnevska 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 8 Paula Kapača 
Individuāli
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Kira Šurašova 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 10 Karolīna Rocēna 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 11 Marta Slišāne 
ACB
 
:
:
:
4 12 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
2 14 Elza Agate Dimante 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 15 Vladislava Leščinska 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
4 16 Karolīna Lāce 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
763 12.05. U10
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti