Sacensību kalendārs 2019

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2019-08-05 06:56:35

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
778 4.08. U10
Zēni
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
2 2 Timurs Repins 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
3 3 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Damirs Livanskis  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 5 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 6 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 7 Orests Ronis 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Patriks Arnicāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 9 Jaroslavs Kieņa 
 
:
:
:
3 10 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 11 Artjoms Dmitrijenko 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
778 4.08. U10
Zēni
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
2gr.4v  
3gr.4v
:
10v
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
778 4.08. U10
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Anna Azarova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 2 Anna Šteinberga 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
3 3 Paula Gurecka 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 4 Loreta Zalima 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Alise Latiša 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 6 Karolīna Lāce 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 7 Ketlina Zvaune 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 8 Jeļizaveta Rižkova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
1/2 FINĀLS
1gr.1v.  
2gr.2v
:
 
2gr.1v.  
1gr.2v
:
 
FINĀLI
1/2 uzv  
1/2 uzv
:
1.
1/2 zaud  
1/2 zaud
:
3.
1gr.3v.  
2gr.3v
:
5.
1gr.4v.  
2gr.4v
:
7.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti