Sacensību kalendārs 2019

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2019-10-07 06:51:11

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
781 17.08.-18.08. U9
Zēni
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Renārs Silms 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
2 2 Reinis Zvirgzdiņš 
Tennis 4Fun
 
:
:
:
:
3 3 Otto Reno Rasa 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
4 4 Rodions Vorobjovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
5 5 Maikls Pēteris Bila 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Andrejs Gilodo 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 7 Henriks Dambergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 8 Daniels Eglītis 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
:
4 9 Krišjānis Emīls Priede 
VL tenisa skola
 
:
:
:
:
5 10 Leonards Ozoliņš 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
1/2 FINĀLS
1gr.1v.  
2gr.2v
:
 
2gr.1v.  
1gr.2v
:
 
FINĀLI
1/2 uzv  
1/2 uzv
:
1.
1/2 zaud  
1/2 zaud
:
3.
1gr.3v.  
2gr.3v
:
5.
1gr.4v.  
2gr.4v
:
7.
1gr.5v.  
2gr.5v
:
9.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
781 17.08.-18.08. U9
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Isabella Dinulovic 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 2 Marina Poļikarpova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 3 Kate Anne Nececka 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
4 4 Viktorija Homutova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 5 Keitija Petrovica 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 6 Maria Oparina 
Biedrība "Private Tennis Club"
 
:
:
:
:
3 7 Rada Udačina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 8 Karolina Kubraka 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
5 9 Beatrise Varkale 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
1/2 FINĀLS
1gr.1v.  
2gr.2v
:
 
2gr.1v.  
1gr.2v
:
 
FINĀLI
1/2 uzv  
1/2 uzv
:
1.
1/2 zaud  
1/2 zaud
:
3.
1gr.3v.  
2gr.3v
:
5.
1gr.4v.  
2gr.4v
:
7.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
781 17.08.-18.08. U10
Zēni
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 2 Nils Zābers 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 3 Damirs Livanskis  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 4 Henrijs Miks Gulāns 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Dāvis Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 6 Ivans Tarasovs 
Individuāli
 
:
:
:
3 7 Ričards Lācis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
4 8 Orests Ronis 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 9 Timurs Repins 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 10 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 11 Timo Bertrams Tikums 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 12 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 13 Jēkabs Stikuts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
781 17.08.-18.08. U10
Zēni
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-13 VIETA
1gr.4v    
   
3gr.4v
:
 
    10.
2gr.4v  
:
   
3gr.5v
:
 
   
 
:
12.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
781 17.08.-18.08. U10
Meitenes
Jūrmalas parks 5, Liepāja Agate Gurecka 29640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Anna Azarova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 2 Jeļizaveta Rižkova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 3 Alise Latiša 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 4 Loreta Zalima 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 5 Poļina Iļasova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Marina Markina 
Individuāli
 
:
:
:
:
2 7 Lote Līva Bormane 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 8 Paula Gurecka 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 9 Karolīna Lāce 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 10 Elizabete Marta Hamitova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
1/2 FINĀLS
1gr.1v.  
2gr.2v
:
 
2gr.1v.  
1gr.2v
:
 
FINĀLI
1/2 uzv  
1/2 uzv
:
1.
1/2 zaud  
1/2 zaud
:
3.
1gr.3v.  
2gr.3v
:
5.
1gr.4v.  
2gr.4v
:
7.
1gr.5v.  
2gr.5v
:
9.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti