Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2019-11-12 11:01:40

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
795 3.11. U10
Zēni
K.Ulmaņa gatve 150 Jānis Mellups +371 26 544 946
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Ričards Lācis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
2 2 Jēkabs Stikuts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 3 Ņikita Iņutins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 4 Jaroslavs Kieņa 
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Gustavs Līvs Bormanis 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 6 Tymur Plyhach 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 7 Reinis Rozenbergs 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
4 8 Reinis Zvirgzdiņš 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 9 Vestards Elsbergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 10 Jānis Liberts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 11 Patriks Arnicāns 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 12 David Ambartsumyan 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 13 Sergejs Dolgopolovs 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
795 3.11. U10
Zēni
K.Ulmaņa gatve 150 Jānis Mellups +371 26 544 946
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 14 Makar Silchenko 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
2 15 Ernests Ritovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 16 Gustavs Gutans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
4 17 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 18 Nils Zābers 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
795 3.11. U10
Zēni
K.Ulmaņa gatve 150 Jānis Mellups +371 26 544 946
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
3gr.5v  
4gr.5v
:
17.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
795 3.11. U10
Meitenes
K.Ulmaņa gatve 150 Jānis Mellups +371 26 544 946
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Marta Slišāne 
ACB
 
:
:
:
:
2 2 Endija Šaraka 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
3 3 Valerija Titova 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 4 Līga Freimane 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
5 5 Emīlija Flugina 
SK "Garkalnes TS"
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Ketlina Zvaune 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2 7 Emīlija Orniņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 8 Gerda Griezne 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
4 9 Melitina Kotlyarova 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
5 10 Darina Matvejeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Marija Bistrova 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
2 12 Kira Šurašova 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 13 Emīlija Sēle 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 14 Kate Anne Nececka 
 
:
:
:
:
5 15 Viktorija Homutova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
795 3.11. U10
Meitenes
K.Ulmaņa gatve 150 Jānis Mellups +371 26 544 946
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Elizabete Ozola 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2 17 Maria Klevanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
3 18 Isabella Dinulovic 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 19 Alise Lisovska 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
5 20 Monta Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
795 3.11. U10
Meitenes
K.Ulmaņa gatve 150 Jānis Mellups +371 26 544 946
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti