Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2019-12-10 12:04:01

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
799 1.12. U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Daniels Petersons  
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
2 2 Evans Mellups 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 3 Marks Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
4 4 Alex Teodors Galics 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Daniels Eglītis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 6 Henriks Dambergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 7 Renārs Silms 
V Tennis Academy
 
:
:
:
4 8 Oskars Dzērvītis 
Individuāli
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Lukass Krumpāns 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2 10 Rūdolfs Diļevs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 11 Ralfs Liepiņš 
 
:
:
:
4 12 Ernests Šulcs 
ACB
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Aleksandrs Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
2 14 Andrejs Gilodo 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 15 Svetoslavs Čerepovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
4 16 Otto Reno Rasa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
799 1.12. U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
799 1.12. U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Paula Krūmiņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
2 3 Darja Smirnova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3 4 Marina Poļikarpova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Šarlote Brutāne 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 6 Tīna Jansone 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 7 Ona Kildisaite 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 8 Anna Elza Tomsone 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Anfisa Šahova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
2 10 Nikolina Zborovska 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
3 11 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 12 Nikola Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Marta Lāmane Jēgersone 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 14 Elīze Puriņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 15 Polīna Isakova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
4 16 Diana Jansone 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
799 1.12. U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
799 1.12. U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
13-15 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2gr.4v  
:
:
2 3gr.4v  
:
:
3 4gr.4v  
:
:

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti