Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2020-02-03 16:17:52

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
803 02.02 U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Svetoslavs Čerepovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
2 2 Daniels Eglītis 
V Tennis Academy
 
:
:
3 3 Alex Teodors Galics 
Tennis Pro Academy
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Olivers Traubergs 
Cēsu TB
 
:
:
2 5 Kristers Krūmiņš 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
3 6 Lukass Krumpāns 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 7 Ivans Samarins 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
:
2 8 Rūdolfs Diļevs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 9 Otto Reno Rasa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 10 Emīls Budevics 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 11 Aleks Ribakovs 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 14 Renārs Silms 
V Tennis Academy
 
:
:
:
3 15 Renāts Kurmatovs 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 16 Andrejs Gilodo 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
803 02.02 U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
3gr.4v  
4gr.4v
:
13.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
803 02.02 U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Marina Poļikarpova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 2 Elīze Puriņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 3 Noa Aleksandra Trapāne 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
4 4 Amēlija Sēle 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Adrija Kriščiūnaitė 
Individuāli
 
:
:
:
2 6 Kira Ptičkina 
Individuāli
 
:
:
:
3 7 Elīza Kleimane 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
4 8 Marija Seluto 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Elza Ptičkina 
Individuāli
 
:
:
:
2 10 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 11 Emma Baltvilka 
V Tennis Academy
 
:
:
:
4 12 Evelina Serkeviča 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Emilija Lekse 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 14 Paula Krūmiņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 15 Aleksa Juršāne  
Tennis 4Fun
 
:
:
:
4 16 Marija Solomahina 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
803 02.02 U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti