Sacensību kalendārs 2020

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2020-06-16 07:14:41

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
822 14.06 U10
Zēni
Ventspils Olimpiskais centrs, Sporta iela 7/9, Ventspils Andris Šteinhards 29234874
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Gustavs Gutans 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
2 2 Daniils Nazarovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
3 3 Aleksandrs Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Ernests Šulcs 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
2 5 Renārs Silms 
ACB/VL Tenisa skola
 
:
:
:
3 6 Jēkabs Stikuts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 7 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Vestards Elsbergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 9 Daniels Eglītis 
VL tenisa skola
 
:
:
:
3 10 Damirs Livanskis  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 11 Jānis Liberts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
822 14.06 U10
Zēni
Ventspils Olimpiskais centrs, Sporta iela 7/9, Ventspils Andris Šteinhards 29234874
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
2gr.4v  
3gr.4v
:
10v
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
822 14.06 U10
Meitenes
Ventspils Olimpiskais centrs, Sporta iela 7/9, Ventspils Andris Šteinhards 29234874
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Monta Visočanska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 2 Viktorija Homutova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 3 Kira Šurašova 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 4 Melitina Kotlyarova 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 6 Maria Klevanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 7 Līga Freimane 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
4 8 Rada Udačina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
1/2 FINĀLS
1gr.1v.  
2gr.2v
:
 
2gr.1v.  
1gr.2v
:
 
FINĀLI
1/2 uzv  
1/2 uzv
:
1.
1/2 zaud  
1/2 zaud
:
3.
1gr.3v.  
2gr.3v
:
5.
1gr.4v.  
2gr.4v
:
7.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti