Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2020-09-15 17:58:38

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
844 13.09 U10
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Daniils Nazarovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
2 2 Ričards Lācis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
3 3 Mārtiņš Briedis 
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Reinis Zvirgzdiņš 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
2 5 Gustavs Gutans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
3 6 Andrejs Gilodo 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 7 Ričards Jaunzems 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Viktors Rukans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 9 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 10 Maikls Pēteris Bila 
ACB
 
:
:
:
4 11 Aleksandrs Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 12 Otto Reno Rasa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 13 Artis Aire 
V Tennis Academy
 
:
:
:
3 14 Rodions Vorobjovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4 15 Krišjānis Emīls Priede 
V Tennis Academy
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
844 13.09 U10
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
844 13.09 U10
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
13-15 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2gr.4v  
:
:
2 3gr.4v  
:
:
3 4gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
844 13.09 U10
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Amēlija Sēle 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 2 Lote Spalva 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3 3 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 4 Rada Udačina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Beāte Abarasa 
Daugavpils BJSS
 
:
:
:
2 6 Valerija Titova 
Individuāli
 
:
:
:
3 7 Kira Šurašova 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 8 Nikolina Zborovska 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 10 Elīze Puriņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 13 Viktorija Homutova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 14 Odrija Stolere 
 
:
:
:
:
4 15 Marta Lāmane Jēgersone 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 16 Melitina Kotlyarova 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
844 13.09 U10
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-13 VIETA
1gr.4v    
   
3gr.4v
:
 
    10.
2gr.4v  
:
   
3gr.5v
:
 
   
 
:
12.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti