Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2020-10-05 14:00:55

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U8
Zēni
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Markuss Grohoļskis 
Riga Tennis Academy
 
:
:
2 2 Martins Rukans 
Tennis Pro Academy
 
:
:
3 3 Jegors Ņezvanovs 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Ričards Fūrmanis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 5 Ernests Zēbergs 
Riga Tennis Academy
 
:
:
:
3 6 Gabriels Andersons 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
4 7 Kristaps Rožkalns 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Ralfs Ikaunieks 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 9 Artjoms Čuhrovs 
TC Lielupe
 
:
:
:
3 10 Natanaels Laškovs 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
4 11 Bobur Inoyatov 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U8
Zēni
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
2gr.4v  
3gr.4v
:
10v
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U8
Meitenes
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Nellija Rubīna 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
2 2 Sofija Makarenkova 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
3 3 Marī Zaporožeca 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 4 Darja Sokologorska 
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 5 Mīla Jasmīna Jansone 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 6 Anastasija Timoščenko 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
3 7 Milēna Priedula 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 8 Jeļizaveta Bažanova 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 9 Sofija Ķīse 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 10 Emija Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 11 Alisa Orlova 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
:
3 12 Mia Sienna Chemali 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
4 13 Aglaja Luscevica 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
5 14 Heidija Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U8
Meitenes
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 15 Milana Makarova 
 
:
:
:
:
2 16 Žaklīna Sausiņa 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
3 17 Anna Delzova 
Riga Tennis Academy
 
:
:
:
:
4 18 Kristiāna Kazarina 
Tennis My Life
 
:
:
:
:
5 19 Amanda Pence 
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U8
Meitenes
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-19 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2gr.5v  
:
:
2 3gr.5v  
:
:
3 4gr.5v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U9
Zēni
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Aleksandrs Kamšs 
Cēsu TB
 
:
:
:
2 2 Aleks Ribakovs 
V Tennis Academy
 
:
:
:
3 3 Henrijs Zauers 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4 4 Harijs Ādolfs Aploks 
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Rūdolfs Diļevs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 6 Renāts Kurmatovs 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 7 Kristers Mednis 
 
:
:
:
4 8 Arons Osipjans 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Olivers Traubergs 
Cēsu TB
 
:
:
:
2 10 Marks Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
3 11 Svetoslavs Čerepovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
4 12 Ernests Kļaviņš 
Cēsu TB
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Alex Teodors Galics 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 14 Aleksejs Žuravļovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
3 15 Dāvids Dmitrijevs-Džuss 
 
:
:
:
4 16 Mārtiņš Gabrāns 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U9
Zēni
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U9
Meitenes
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Loreta Šarlote Sprūde 
 
:
:
:
2 2 Elīza Kleimane 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
3 3 Gabriela Gurauska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 4 Marija Koroļkova 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Noa Aleksandra Trapāne 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
2 6 Samanta Šaicāne 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
3 7 Elza Ptičkina 
Individuāli
 
:
:
:
4 8 Kira Ptičkina 
Individuāli
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Dominika Korotkiha 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 10 Lauma Gierkena 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
3 11 Marija Solomahina 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4 12 Ona Kildisaite 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Enija Zaporožeca 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 14 Darja Smirnova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 15 Alise Cīrule 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 16 Marija Seluto 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U9
Meitenes
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U10
Zēni
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Vestards Elsbergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 2 Denis Derečinskis 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
3 3 Otto Reno Rasa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 4 Aleksandrs Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 5 Ernests Ritovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Renārs Silms 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
2 7 Daniels Eglītis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
3 8 Reinis Zvirgzdiņš 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
4 9 Krišjānis Emīls Priede 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
5 10 Maikls Pēteris Bila 
ACB
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Rodions Vorobjovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
2 12 Viktors Rukans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
3 13 Andrejs Gilodo 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 14 Daniels Rapoports 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 15 Ivans Malinovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U10
Zēni
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Henriks Dambergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 17 Ernests Šulcs 
ACB
 
:
:
:
:
3 18 Daniils Nazarovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
:
4 19 Jānis Liberts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 20 Romans Kravcovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U10
Zēni
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U10
Meitenes
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Nikola Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 2 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 3 Anfisa Šahova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
4 4 Paula Krūmiņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Marta Lāmane Jēgersone 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 7 Matilde Agafonova 
Cēsu TB
 
:
:
:
3 8 Valerija Titova 
Individuāli
 
:
:
:
4 10 Tīna Jansone 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 11 Isabella Dinulovic 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 12 Rada Udačina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 13 Katrīna Sofija Ozoliņa 
 
:
:
:
4 14 Laila Korenika 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 15 Milana Vihrova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2 17 Lote Spalva 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3 18 Amēlija Sēle 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 20 Odrija Stolere 
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
847 04.10 U10
Meitenes
TK "Enri", TK Kalnciems, Kalnciema iela 207, Rīga Irina Kuzmina-Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti