Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2020-07-31 11:09:11

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
832 26.07. U10
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Aleksandrs Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
2 2 Jānis Liberts 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
3 3 Otto Reno Rasa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Daniels Eglītis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 5 Ričards Jaunzems 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 6 Raimonds Stabiņš 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 7 Reinis Zvirgzdiņš 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Ernests Ritovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 9 Viktors Rukans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
3 10 Ričards Lācis 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
4 11 Daniils Nazarovs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
832 26.07. U10
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
2gr.4v  
3gr.4v
:
10v
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
832 26.07. U10
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
2 2 Nikolina Zborovska 
Fortūna un Sports -Z
 
:
:
3 3 Alise Aleksejeva 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Valerija Titova 
Individuāli
 
:
:
2 5 Maria Klevanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3 6 Melitina Kotlyarova 
V Tennis Academy
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 7 Marta Lāmane Jēgersone 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 8 Melanija Lielgalve 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 9 Isabella Dinulovic 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 10 Paula Krūmiņa 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 11 Tīna Jansone 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 12 Anna Elza Tomsone 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 13 Valeria Timofeeva 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 14 Nikola Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
832 26.07. U10
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
3gr.4v  
4gr.4v
:
13.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti

Sacensībās nepiedalījās:

Derians Kaksītis : Atteicās piedalīties sacensībās pēc izlozes (5p)

Derians Kaksītis : Atteicās piedalīties sacensībās pēc izlozes (5p)

Derians Kaksītis : Neieradās uz sacensībām, nepabrīdinot (6p)

Derians Kaksītis : Atteicās piedalīties sacensībās pēc izlozes (5p)

Derians Kaksītis : Neieradās uz sacensībām, nepabrīdinot (6p)

Derians Kaksītis : Neieradās uz sacensībām, nepabrīdinot (6p)

Derians Kaksītis : Atteicās piedalīties sacensībās pēc izlozes (5p)