Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2020-09-15 17:57:47

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
840 29.-30.08. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Kristaps Rožkalns 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
2 2 Ričards Fūrmanis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
3 3 Herbertas Tolvaiša 
 
:
:
:
4 4 Natanaels Laškovs 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Ralfs Ikaunieks 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 6 Gustavs Gerķis 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3 7 Ēriks Škapars 
Tennis 4Fun
 
:
:
:
4 8 Mikus Zābers 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Patriks Rogozovecs  
Individuāli
 
:
:
:
2 10 Marks Kazancevs  
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
3 11 Jegors Ņezvanovs 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
4 12 Martins Rukans 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
840 29.-30.08. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.4v  
:
:
2 2gr.4v  
:
:
3 3gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
840 29.-30.08. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Karina Markina 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 2 Luīze Gailīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 3 Darja Sokologorska 
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
:
4 4 Nikola Kapuļina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 5 Sofija Ķīse 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Heidija Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 7 Gabriela Gurauska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 8 Astra Griezne 
Tennis My Life
 
:
:
:
:
4 9 Marī Zaporožeca 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 10 Gabriela Jaunzeme 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Enija Zaporožeca 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 12 Sofija Makarenkova 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
3 13 Amanda Pence 
 
:
:
:
:
4 14 Emija Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 15 Nellija Rubīna 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
840 29.-30.08. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 16 Patrīcija Krišāne 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
:
2 17 Žaklīna Sausiņa 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
:
3 18 Milēna Priedula 
Individuāli
 
:
:
:
:
:
4 19 Alise Cīrule 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
5 20 Kate Birzniece 
Individuāli
 
:
:
:
:
:
6 21 Jeļizaveta Bažanova 
Centrālais tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
840 29.-30.08. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
840 29.-30.08. U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Roberts Paškovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
2 2 Aleksejs Žuravļovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
3 3 Renāts Kurmatovs 
Tennis Pro Academy
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Marks Harjuzovs 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
2 5 Oskars Dzērvītis 
Individuāli
 
:
:
:
3 6 Henrijs Zauers 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4 7 Olivers Traubergs 
Cēsu TB
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Harijs Ādolfs Aploks 
 
:
:
:
2 9 Ernests Kļaviņš 
Cēsu TB
 
:
:
:
3 10 Rūdolfs Diļevs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 11 Lukass Krumpāns 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 12 Aleks Ribakovs 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 13 Aleksis Legzdiņš 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 14 Aleksandrs Kamšs 
Cēsu TB
 
:
:
:
4 15 Mārtiņš Gabrāns 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
840 29.-30.08. U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
840 29.-30.08. U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
13-15 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2gr.4v  
:
:
2 3gr.4v  
:
:
3 4gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
840 29.-30.08. U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Emmelina Drobina 
Individuāli
 
:
:
:
2 2 Marija Seluto 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
3 3 Elza Ptičkina 
Individuāli
 
:
:
:
4 4 Adrija Kriščiūnaitė 
Individuāli
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Kira Ptičkina 
Individuāli
 
:
:
:
2 6 Elīza Kleimane 
Tenisa klubs Aizkraukle
 
:
:
:
3 7 Amanda Gerķe 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
4 8 Marina Poļikarpova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Katrīna Sutta 
Tennis My Life
 
:
:
:
2 10 Polīna Ivanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 11 Agnese Jubele 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
4 12 Patrīcija Mūrniece 
Tenisa klubs - Jūra
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Megija Skabeiķe 
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
2 14 Emilija Lekse 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 15 Dinija Rekete 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
4 16 Marija Koroļkova 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
840 29.-30.08. U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti