Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2021-07-08 16:10:34

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
856 3.-4.07. U8
ENRI TK tenisa bāze Irina Kuzmina Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Dārta Zvirgzdiņa 
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
:
2 2 Amēlija Vaidere 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 3 Amanda Pence 
 
:
:
:
:
4 4 Ernests Kazinieks 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 5 Emilija Miša Kargina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Matīss Tillers 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
2 7 Ornella Veriznikova 
Individuāli
 
:
:
:
:
3 8 Marī Zaporožeca 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 9 Estere Ovčiņņikova 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
5 10 Darja Sokologorska 
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
:
1/2 FINĀLS
1gr.1v.  
2gr.2v
:
 
2gr.1v.  
1gr.2v
:
 
FINĀLI
1/2 uzv  
1/2 uzv
:
1.
1/2 zaud  
1/2 zaud
:
3.
1gr.3v.  
2gr.3v
:
5.
1gr.4v.  
2gr.4v
:
7.
1gr.5v.  
2gr.5v
:
9.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
856 3.-4.07. U9
Zēni
ENRI TK tenisa bāze Irina Kuzmina Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Martins Rukans 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 2 Kristens Buncis 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 3 Sebastians Sauša 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
4 5 Ričards Fūrmanis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
5 6 Marks Kazancevs  
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
856 3.-4.07. U9
Meitenes
ENRI TK tenisa bāze Irina Kuzmina Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Nikola Kapuļina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 2 Žaklīna Sausiņa 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
3 3 Astra Griezne 
Tennis My Life
 
:
:
:
:
4 4 Polīna Ivanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
5 5 Nellija Rubīna 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Emija Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 7 Agnese Jubele 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
3 8 Loreta Šarlote Sprūde 
 
:
:
:
:
4 9 Alise Cīrule 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 10 Kristiāna Kazarina 
Tennis My Life
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Gabriela Jaunzeme 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
2 12 Luīze Gailīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 13 Ksenija Klementjeva 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 14 Gabriela Gurauska 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 15 Viktorija Savenoka 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
856 3.-4.07. U9
Meitenes
ENRI TK tenisa bāze Irina Kuzmina Rimša 20332244
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Heidija Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 17 Enija Zaporožeca 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 18 Marija Solomahina 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
4 19 Dinija Rekete 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
5 20 Anastasija Timoščenko 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
856 3.-4.07. U9
Meitenes
ENRI TK tenisa bāze Irina Kuzmina Rimša 20332244
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
856 3.-4.07. U10
Zēni
ENRI TK tenisa bāze Irina Kuzmina Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Renāts Kurmatovs 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 2 Aleksis Legzdiņš 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 3 Olivers Traubergs 
Cēsu TB
 
:
:
:
4 4 Harijs Ādolfs Aploks 
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 5 Andrejs Gilodo 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 6 Aleksejs Žuravļovs 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
3 7 Evans Mellups 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 8 Aleksandrs Kamšs 
Cēsu TB
 
:
:
:
:
5 9 Kārlis Dambiņš 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 10 Otto Reno Rasa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 11 Reinis Zvirgzdiņš 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
3 12 Aleks Ribakovs 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
4 13 Viktors Rukans 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
5 14 Ernests Kļaviņš 
Cēsu TB
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
856 3.-4.07. U10
Zēni
ENRI TK tenisa bāze Irina Kuzmina Rimša 20332244
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.4v  
:
:
2 2gr.4v  
:
:
3 3gr.4v  
:
:
2gr.5v  
3gr.5v
:
13.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
856 3.-4.07. U10
Meitenes
ENRI TK tenisa bāze Irina Kuzmina Rimša 20332244
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Isabella Dinulovic 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 2 Amēlija Sēle 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 3 Patrīcija Mūrniece 
Tenisa klubs - Jūra
 
:
:
:
4 4 Elīza Mangule 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Marija Seluto 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
2 6 Anfisa Šahova 
Teniss Rīgā biedrība
 
:
:
:
3 7 Tīna Jansone 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4 8 Elza Ptičkina 
Individuāli
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Elīze Puriņa 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2 10 Rada Udačina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 11 Matilde Agafonova 
Cēsu TB
 
:
:
:
4 12 Ona Kildisaite 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 13 Katrīna Sutta 
Tennis My Life
 
:
:
:
:
2 14 Katrīna Broka 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 15 Amanda Ovčiņņikova 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
4 16 Elīna Vaivare 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
5 17 Kira Ptičkina 
Individuāli
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
856 3.-4.07. U10
Meitenes
ENRI TK tenisa bāze Irina Kuzmina Rimša 20332244
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti