Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2021-10-12 20:04:18

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
871 10.10. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 1 Gustavs Dejus 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
2 2 Bogdans Kondratenko 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
:
3 3 Augusts Sproģis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
4 4 Alekss Kaupužs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
:
5 5 Ernests Zēbergs 
Riga Tennis Academy
 
:
:
:
:
:
6 6 Ernests Dāvidsons 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
871 10.10. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Estere Ovčiņņikova 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
2 2 Kate Strazda 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Elizabete Stone 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 4 Elza Bērziņa 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Anna Delzova 
Riga Tennis Academy
 
:
:
:
2 6 Yasmina Mirzakhidova 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3 7 Karolina Girgeļe 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
4 8 Elīza Baļčūna 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 9 Elza Osmane 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 10 Anna Koževina 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 11 Marī Zaporožeca 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
4 12 Darja Sokologorska 
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
:
5 13 Aurika Kārkliņa 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
871 10.10. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-13 VIETA
1gr.4v    
   
3gr.4v
:
 
    10.
2gr.4v  
:
   
3gr.5v
:
 
   
 
:
12.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
871 10.10. U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Kristaps Rožkalns 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
2 2 Georgii Matrosov 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Markuss Grohoļskis 
Riga Tennis Academy
 
:
:
:
4 4 Ernests Kazinieks 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Matīss Tillers 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 6 Rūdolfs Andžejevskis 
Biedrība "Bestes tenisa korti"
 
:
:
:
3 7 Natanaels Laškovs 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
4 8 Miks Osmanis 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Marks Kazancevs  
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
2 10 Haralds Adamsons 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 11 Ričards Fūrmanis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
4 12 Emīls Alhimovičs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
871 10.10. U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.4v  
:
:
2 2gr.4v  
:
:
3 3gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
871 10.10. U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Sofija Ķīse 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
2 2 Mīla Jasmīna Jansone 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 3 Darina Kozlova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 4 Amanda Pence 
 
:
:
:
:
5 5 Estere Šķēla 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Heidija Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 7 Alise Cīrule 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 8 Milēna Priedula 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 9 Anna Bokāne 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 10 Ksenija Klementjeva 
Individuāli
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Simona Arita Āboliņa 
 
:
:
:
:
2 12 Karmena Glika 
Biedrība "Bestes tenisa korti"
 
:
:
:
:
3 13 Sofija Makarenkova 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
4 14 Emija Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
5 15 Katrīna Kļaviņa 
Tennis My Life
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
871 10.10. U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.4v  
:
:
2 2gr.4v  
:
:
3 3gr.4v  
:
:
13-15 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.5v  
:
:
2 2gr.5v  
:
:
3 3gr.5v  
:
:

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti