Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2022-12-15 07:36:24

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
14 10.-11.12. U8
Zēni
LOC, Tenisa halle, Liedaga iela 7, Liepāja Agate Gurecka +37129640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Mikus Konovalovs  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 2 Kārlis Lācis 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 3 Vladislavs Melancenko 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 4 Matīss Sergejevs 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Marks Lazdiņš 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 6 Martins Bergsons 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 7 Mihaels Kleins 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
4 8 Timofejs Zaharjins 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Svjatoslavs Prociks 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 10 Leo Pohevičs 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 11 Dmitrijs Iļasovs 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 12 Olivers Zelčs 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 13 Andrejs Solomahins 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
2 14 Jaroslavs Lazdāns  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 15 Artjoms Dubro 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 16 Valters Valdmanis 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 17 Franko Lavrinovičs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
14 10.-11.12. U8
Zēni
LOC, Tenisa halle, Liedaga iela 7, Liepāja Agate Gurecka +37129640117
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
14 10.-11.12. U8
Meitenes
LOC, Tenisa halle, Liedaga iela 7, Liepāja Agate Gurecka +37129640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 1 Elisa Nazarova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
2 2 Katrīne Klaudija Samoilova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
3 3 Zane Brūvere 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
4 4 Zaklīna Vēsmiņa 
 
:
:
:
:
:
5 5 Elza Farbotko 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
6 6 Ketlīna Siliņa 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 7 Anna Knese 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
2 8 Estere Dārta Triščenko 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
3 9 Karolīna Kalnišķe 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
4 10 Zlata Ivanova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
5 11 Austėja Kizlaitė 
Individuāli
 
:
:
:
:
:
6 12 Gerda Jansone  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 13 Beatrise Vecbrāle 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
2 14 Paula Nazarova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
3 15 Sofija Izaja 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
4 16 Karlīna Vēsmiņa 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
5 17 Laura Liesma 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
6 18 Keita Siliņa 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
14 10.-11.12. U8
Meitenes
LOC, Tenisa halle, Liedaga iela 7, Liepāja Agate Gurecka +37129640117
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 6 P V
1 19 Jūlija Meiere  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
2 20 Sofija Alandarenko 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
3 21 Annija Knese 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
4 22 Reičela Rubana 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
5 23 Lote Lūkina 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
:
6 24 Darina Kozlova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
14 10.-11.12. U8
Meitenes
LOC, Tenisa halle, Liedaga iela 7, Liepāja Agate Gurecka +37129640117
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 
   
 
:
19.
21-24 VIETA
1gr.6v    
   
2gr.6v
:
 
    21.
3gr.6v  
:
   
4gr.6v
:
 
   
 
:
23.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
14 10.-11.12. U9
Zēni
LOC, Tenisa halle, Liedaga iela 7, Liepāja Agate Gurecka +37129640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Kārlis Berķis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
2 2 Gustavs Gerķis 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3 3 Ernests Zalonskis 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 4 Atas Pupeikis 
Individuāli
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
14 10.-11.12. U9
Meitenes
LOC, Tenisa halle, Liedaga iela 7, Liepāja Agate Gurecka +37129640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Amēlija Vaidere 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 2 Monta Ozola 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 3 Paula Vilarrasa Upena 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
4 4 Paula Heidija Alhimoviča 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Emma Laukagale 
 
:
:
:
2 6 Sofija Arāja 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 7 Nikola Ekšteina 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
4 8 Liāna Dmitrijeva 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Emīlija Indriksone 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
2 10 Anna Anaņjeva 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 11 Marī Zaporožeca 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 12 Anna Delzova 
Riga Tennis Academy
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Annija Saulīte 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 14 Darja Veronika Grodska 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 15 Dārta Zvirgzdiņa 
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
4 16 Alise Bērze 
V Tennis Academy
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
14 10.-11.12. U9
Meitenes
LOC, Tenisa halle, Liedaga iela 7, Liepāja Agate Gurecka +37129640117
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
14 10.-11.12. U10
Zēni
LOC, Tenisa halle, Liedaga iela 7, Liepāja Agate Gurecka +37129640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Davids Fridmans 
 
:
:
:
2 2 Ričards Ikaunieks 
Individuāli
 
:
:
:
3 3 Henrijs Krišāns 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
4 4 Olivers Saukants 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 5 Emīls Latišs 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 6 Emīls Alhimovičs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
3 7 Ernests Škuburs 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 8 Gediminas Glazauskas 
Individuāli
 
:
:
:
:
5 9 Kārlis Gustavs Hamitovs 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
1/2 FINĀLS
1gr.1v.  
2gr.2v
:
 
2gr.1v.  
1gr.2v
:
 
FINĀLI
1/2 uzv  
1/2 uzv
:
1.
1/2 zaud  
1/2 zaud
:
3.
1gr.3v.  
2gr.3v
:
5.
1gr.4v.  
2gr.4v
:
7.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
14 10.-11.12. U10
Meitenes
LOC, Tenisa halle, Liedaga iela 7, Liepāja Agate Gurecka +37129640117
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 1 Elizabete Stone 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 2 Agnese Jubele 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
3 3 Alise Cīrule 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 4 Amēlija Eleonora Gūtmane 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 5 Jasmīna Sizova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 6 Emija Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
2 7 Laura Devrinde 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 8 Katrīna Lūsiņa 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
:
4 9 Dinija Rekete 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
5 10 Marija Zaharjina 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 11 Marija Solomahina 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
2 12 Heidija Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 13 Odrija Buile 
Biedrība "Bestes tenisa korti"
 
:
:
:
:
4 14 Darja Smirnova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
5 15 Elza Osmane 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
14 10.-11.12. U10
Meitenes
LOC, Tenisa halle, Liedaga iela 7, Liepāja Agate Gurecka +37129640117
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 16 Jaroslava Golovanova 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
2 17 Marta Putniņa 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
3 18 Milēna Priedula 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 19 Paula Štībele  
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
5 20 Nikola Dinsberga 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
14 10.-11.12. U10
Meitenes
LOC, Tenisa halle, Liedaga iela 7, Liepāja Agate Gurecka +37129640117
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-20 VIETA
1gr.5v    
   
2gr.5v
:
 
    17.
3gr.5v  
:
   
4gr.5v
:
 

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti