Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2022-05-23 08:30:54

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
889 14.-15.05. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Radomirs Ļebedevs 
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
2 2 Aleksandrs Gribusts 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3 3 Timurs Timofejevs 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
:
4 4 Roberts Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Artūrs Fūrmanis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 6 Augusts Sproģis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 7 Niks Daniels Smilgins 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 8 Armands Birzītis 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Kaspars Tidriķis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 10 Artjoms Sokologorskis 
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
3 11 Rafaēls Aļita 
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
4 12 Alekss Kaupužs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 13 Olivers Veispāls  
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
2 14 Aleksandrs Ivanovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
:
3 15 Artem Plyhach 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 16 Edvards Ķipurs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 17 Ralfs Mačuks 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
889 14.-15.05. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
889 14.-15.05. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Beatrise Vecbrāle 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 2 Alise Skara 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 3 Evelīna Gilodo 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 4 Anastasija Grigorjana 
Individuāli
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Aurelija Kvašina  
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
2 6 Estere Dārta Triščenko 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 7 Arianna Kozireva  
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
4 8 Enija Skrodere 
Individuāli
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 9 Emiliana Solovjova 
Tenisa klubs Revers 96
 
:
:
:
:
2 10 Marta Riekstiņa 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
3 11 Anna Kenstavičute 
Individuāli
 
:
:
:
:
4 12 Alise Bērze 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
5 13 Emma Alehnoviča  
AA Tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
889 14.-15.05. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 14 Emīlija Indriksone 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
2 15 Letīcija Kļaviņa 
Individuāli
 
:
:
:
:
3 16 Adriana Anna Lurope 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
4 17 Elīza Karlivāne 
Biedrība "Bestes tenisa korti"
 
:
:
:
:
5 18 Marta Sušiņina 
Individuāli
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
889 14.-15.05. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
3gr.5v  
4gr.5v
:
17.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
889 14.-15.05. U10
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Roberts Pavārs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
2 2 Ralfs Ikaunieks 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
3 3 Olivers Traubergs 
Cēsu TB
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 4 Dāvids Dmitrijevs-Džuss 
 
:
:
:
2 5 Rūdolfs Andžejevskis 
Biedrība "Bestes tenisa korti"
 
:
:
:
3 6 Harijs Ādolfs Aploks 
 
:
:
:
4 7 Rūdolfs Diļevs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 8 Martins Rukans 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2 9 Ričards Fūrmanis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
3 10 Mārtiņš Gabrāns 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 11 Miks Osmanis 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
889 14.-15.05. U10
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
2gr.4v  
3gr.4v
:
10v
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
889 14.-15.05. U10
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Estere Šķēla 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
2 2 Nikola Kapuļina 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
3 3 Sofija Ķīse 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 4 Heidija Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 5 Polīna Ivanova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
2 6 Luīze Gailīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
3 7 Emija Saulīte 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
:
4 8 Matilde Agafonova 
Cēsu TB
 
:
:
:
:
5 9 Agnese Jubele 
Tenisa sporta skola OPEN
 
:
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 10 Gabriela Jaunzeme 
Tenisa klubs Jelgava
 
:
:
:
:
2 11 Žaklīna Sausiņa 
Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skola
 
:
:
:
:
3 12 Kira Golitsyna 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
:
4 13 Enija Zaporožeca 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
:
5 14 Alise Cīrule 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
889 14.-15.05. U10
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 15 Kristiāna Kazarina 
Tennis My Life
 
:
:
:
:
2 16 Alesandra Urga 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
3 17 Darja Smirnova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
4 18 Emīlija Smirnova 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
5 19 Karmena Glika 
Biedrība "Bestes tenisa korti"
 
:
:
:
:
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
889 14.-15.05. U10
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
17-19 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2gr.5v  
:
:
2 3gr.5v  
:
:
3 4gr.5v  
:
:

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti