Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2022-09-21 09:45:58

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
908 18.09. U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Kārlis Berķis 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
2 3 Alekss Kaupužs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
3 4 Roberts Karpovs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 5 Ričards Ikaunieks 
Individuāli
 
:
:
2 6 Augusts Sproģis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
3 7 Gabriels Poleckihs 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 8 Matīss Tillers 
V Tennis Academy
 
:
:
2 9 Edvards Ķipurs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
3 10 Gustavs Gerķis 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
908 18.09. U9
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
908 18.09. U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Amanda Pence 
 
:
:
:
2 2 Marija Vaitilaviča 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 3 Hanna Karlivāne  
Biedrība "Bestes tenisa korti"
 
:
:
:
4 4 Paula Heidija Alhimoviča 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Luknė Minkevičiutė 
Individuāli
 
:
:
:
2 6 Karolina Girgeļe 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
3 7 Kerija Kima Zaula 
Biedrība "Bestes tenisa korti"
 
:
:
:
4 8 Letīcija Vaidere 
AA Tenisa skola
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Darja Sokologorska 
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
2 10 Marī Zaporožeca 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3 11 Anna Koževina 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 12 Marta Paula Šona  
Vārpu tenisa centrs
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
908 18.09. U9
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-3 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
4-6 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
7-9 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
10-12 VIETA
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.4v  
:
:
2 2gr.4v  
:
:
3 3gr.4v  
:
:

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti