Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2022-10-10 13:55:21

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
911 08.10. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Marks Lazdiņš 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2 2 Marats Davilovs 
TC Lielupe
 
:
:
:
3 3 Artemijs Hlusovs 
Tenisa klubs "Enri"
 
:
:
:
4 4 Arturs Mass 
V Tennis Academy
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Sergejs Kļinovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2 6 Mihaels Kleins 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3 7 Andris Novikovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4 8 Markuss Dambergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Martins Davilovs 
TC Lielupe
 
:
:
:
2 10 Artūrs Fūrmanis 
V Tennis Academy
 
:
:
:
3 11 Franko Lavrinovičs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 12 Nikolass Valters 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 5 P V
1 13 Artjoms Sokologorskis 
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
:
2 14 Henrijs Mors 
V Tennis Academy
 
:
:
:
:
3 15 Ernests Freibergs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
:
4 16 Armands Birzītis 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
:
5 17 Markuss Žukurs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
911 08.10. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-4 VIETA
1gr.1v    
   
2gr.1v
:
 
    1.
3gr.1v  
:
   
4gr.1v
:
 
   
 
:
3.
5-8 VIETA
1gr.2v    
   
2gr.2v
:
 
    5.
3gr.2v  
:
   
4gr.2v
:
 
   
 
:
7.
9-12 VIETA
1gr.3v    
   
2gr.3v
:
 
    9.
3gr.3v  
:
   
4gr.3v
:
 
   
 
:
11.
13-16 VIETA
1gr.4v    
   
2gr.4v
:
 
    13.
3gr.4v  
:
   
4gr.4v
:
 
   
 
:
15.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
911 08.10. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 2 Aleksija Kravcova 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
2 3 Evelīna Gilodo 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
3 4 Nikole Pušķele 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Šarlote Šlesere 
Riga Tennis Academy
 
:
:
:
2 6 Mišela Nikolajeva 
 
:
:
:
3 7 Helēna Marija Lazdiņa 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 8 Letīcija Kļaviņa 
Individuāli
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 10 Letīcija Šteinberga 
Individuāli
 
:
:
:
2 11 Anastasija Grigorjana 
Individuāli
 
:
:
:
3 12 Ance Kārkliņa 
Riga Tennis Academy
 
:
:
:
4 13 Enija Skrodere 
Individuāli
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 14 Loreta Spalva 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
2 15 Alisiya Stadukhina  
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 16 Viktorija Damaseviča  
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 17 Emīlija Indriksone 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
911 08.10. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 18 Kate Strazda 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 20 Anna Upeniece 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 21 Jeva Davilova 
 
:
:
:
4 22 Sofija Izaja 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 23 Marta Siļutina 
 
:
:
:
2 24 Katrīna Šveda 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
3 25 Sofija Suprunoviča 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
4 26 Lote Lūkina 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
1-3 VIETA
1gr.1v  
2gr.1v
:
3gr.1v  
4gr.1v
:
5gr.1v  
6gr.1v
:
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1  
:
:
2  
:
:
3  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
911 08.10. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1gr.2v  
2gr.2v
:
3gr.2v  
4gr.2v
:
5gr.2v  
6gr.2v
:
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1  
:
:
2  
:
:
3  
:
:
1gr.3v  
2gr.3v
:
3gr.3v  
4gr.3v
:
5gr.3v  
6gr.3v
:
2gr.4v  
3gr.4v
:
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4gr.4v  
:
:
2 5gr.4v  
:
:
3 6gr.4v  
:
:

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti