Sacensību kalendārs 2023

Rezultāti saskaņoti ar LTS: 2022-11-16 11:38:46

Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
914 13.11. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1 Artūrs Fūrmanis 
V Tennis Academy
 
:
:
2 2 Markuss Dambergs 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
3 3 Patriks Spēlmanis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4 Martins Davilovs 
TC Lielupe
 
:
:
2 5 Ronalds Kublačovs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
3 6 Marats Davilovs 
TC Lielupe
 
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 7 Ernests Pauls Ērglis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
2 8 Sergejs Kļinovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
3 9 Kaspars Tidriķis 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 10 Andris Novikovs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2 11 Marks Lazdiņš 
V Tennis Academy
 
:
:
:
3 12 Ernests Freibergs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 13 Andrejs Solomahins 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
914 13.11. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 14 Nikolass Valters 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
2 15 Aleksandrs Gribusts 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3 16 Mihaels Kleins 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
4 17 Artjoms Sokologorskis 
JuTen - Tenisa skola
 
:
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 18 Franko Lavrinovičs 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 19 Markuss Žukurs 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
3 20 Deniss Krīgers  
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
4 21 Makars Sidorovs 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
A grupa
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.1v  
:
:
2 2gr.1v  
:
:
3 3gr.1v  
:
:
B grupa
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4gr.1v  
:
:
2 5gr.1v  
:
:
3 6gr.1v  
:
:
Agr.1v  
Bgr.1v
:
1.
Agr.2v  
Bgr.2v
:
3.
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
914 13.11. U8
Zēni
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
C grupa (7-12 vieta)
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.2v  
:
:
2 2gr.2v  
:
:
3 3gr.2v  
:
:
D grupa (7-12 vieta)
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4gr.2v  
:
:
2 5gr.2v  
:
:
3 6gr.2v  
:
:
E grupa (13-18 vieta)
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 1gr.3v  
:
:
2 2gr.3v  
:
:
3 3gr.3v  
:
:
F grupa (13-18 vieta)
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4gr.3v  
:
:
2 5gr.3v  
:
:
3 6gr.3v  
:
:
G grupa (19-21 vieta)
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds 1 2 3 P V
1 4gr.4v  
:
:
2 5gr.4v  
:
:
3 6gr.4v  
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
914 13.11. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 1 Keita Siliņa 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2 2 Ketlīna Siliņa 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 3 Patrīcija Multiņa 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
4 4 Zane Brūvere 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
2.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 5 Letīcija Šteinberga 
Individuāli
 
:
:
:
2 6 Anna Upeniece 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 7 Katrīna Šveda 
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
4 8 Šarlote Šlesere 
Riga Tennis Academy
 
:
:
:
3.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 9 Fanija Grīslīte 
 
:
:
:
2 10 Sofija Izaja 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3 11 Evelina Zolotuhina 
 
:
:
:
4 12 Loreta Spalva 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
4.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 13 Mira Smirnova  
Neten Heart tenisa skola
 
:
:
:
2 14 Eva Javorska 
 
:
:
:
3 15 Emīlija Indriksone 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
4 16 Arianna Kozireva  
Tenisa skola "Spars"
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
914 13.11. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
5.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 17 Džesika Raita Bila 
 
:
:
:
2 18 Jeva Davilova 
 
:
:
:
3 19 Mišela Nikolajeva 
 
:
:
:
4 20 Sofija Suprunoviča 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
6.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 21 Nikole Pušķele 
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
2 22 Emīlija Eņģele  
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
3 23 Kasandra Regīna Puriņa 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
4 24 Dārta Gutāne 
Tennis Pro Academy
 
:
:
:
7.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 25 Jeva Kuļbanska 
Ventspils tenisa klubs
 
:
:
:
2 26 Beatrise Vecbrāle 
Liepājas Tenisa sporta skola
 
:
:
:
3 27 Evelīna Gilodo 
Tenisa centrs "Ādaži"
 
:
:
:
4 28 Austėja Kizlaitė 
Individuāli
 
:
:
:
8.APAKŠGRUPA
Nr.p.k. Izloze Vārds, Uzvārds 1 2 3 4 P V
1 29 Marta Riekstiņa 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
2 30 Alisiya Stadukhina  
Mārupes tenisa skola
 
:
:
:
3 31 Taisija Korčagina 
Denisa Pavlova tenisa skola
 
:
:
:
4 32 Lote Lūkina 
Bīriņa tenisa klubs
 
:
:
:
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
914 13.11. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
1-16 vieta
       
     
 
:
   
       
   
:
 
     
 
:
   
      1.
   
:
 
:
   
       
   
:
 
     
 
:
   
   
 
:
3.
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    9.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
914 13.11. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
17-32 vieta
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    17.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
     
     
:
   
     
 
:
 
     
:
   
    25.
   
:
:
   
     
 
:
 
     
:
   
Latvijas tenisa savienības sacensības
Sacensību nr. kalendārā Datums Vecuma grupa Sacensību vieta Sacensību galvenais tiesnesis Tālrunis
914 13.11. U8
Meitenes
Mārupes tenisa skola, Mazcenu aleja 6a, Jaunmārupe Kristaps Stenders 29338162
5-8
   
   
:
 
    5.
 
:
   
:
 
13-16
   
   
:
 
    13.
 
:
   
:
 
21-24
   
   
:
 
    21.
 
:
   
:
 
29-32
   
   
:
 
    29.
 
:
   
:
 

Sacensību tiesneši

Galvenais tiesnesis:


Laukuma tiesneši:

Soda punkti