U10 tenisa Laukuma tiesneši

# Foto Vārds uzvārds Pieredze Pilsēta
1 Agnese Laugale, 16
35 Mārupe
2 Aivars Kozirevs, 37
45 Rīga
3 Alberts Zudāns, 15
7 Ikšķile
4 Aleksa Černova, 17
3 Rīga, Āgenskalns
5 Aleksandra Guseva, 19
9 Ventspils
6 Aleksandra Ščebrina, 17
11 Rīga, Mežciems
7 Alise Latiša, 13
3 Liepāja
8 Alise Lisovska, 12
6 Rīga
9 Alise Vaivade, 19
7 Ādaži
10 Alise Vindiga, 20
0 Rīga, Āgenskalns
11 Anastasija Baranova, 15
4 Ozolnieki, Jelgavas raj.
12 Anastasija Fatejeva, 16
0 Rīga, Teika
13 Anastasija Levina, 19
21 Rīga, Jugla
14 Anastasija Rižkova, 19
21 Liepāja
15 Anastasija Ustinova, 13
3 Liepāja
16 Anete Kusiņa, 15
5 Rīga
17 Anete Rimeika Mežule, 17
4 Baltezers, Ādaži
18 Angelīna Bļinova, 18
8 Rīga
19 Anna Azarova, 13
2 Liepāja
20 Anna Marija Fedorova, 20
11 Rīga
21 Anna Zudāne, 14
0 Rīga / Ikšķile
22 Annete Skripka, 15
5 Liepāja
23 Arina Sokolova, 20
26 Rīga, Purvciems
24 Bruno Avens, 16
3 Garkalne
25 Bruno Briedis, 19
39 Bukulti, Garkalnes novads
26 Bruno Horsts, 16
4 Baltezers, Garkalne
27 Daniels Birmans, 19
8 Rīga, Centrs
28 Dārta Vorslava, 18
4 Aizkraukle
29 Denis Derečinskis, 12
6 Rīga
30 Diāna Siliņēviča, 23
11 Rīga
31 Didzis Vārna, 17
14 Liepāja
32 Džūlija Andropa, 13
0 Garkalne
33 Edgars Upenieks, 31
4 Ādaži
34 Edvards Šnepsts, 19
9 Ādaži
35 Edvards Vingris, 18
11 Jelgava
36 Emīlija Sausverde, 18
9 Rīga, Centrs
37 Emīls Mežinskis, 16
8 Garkalne, Ādaži
38 Enia Kalniņa, 17
9 Rīga
39 Enija Zaporožeca, 10
1 Saulkrasti
40 Ernests Brūders, 14
1 Liepāja
41 Estere Anna Aploka, 17
8 Cēsis
42 Estere Sergejeva, 16
3 Liepāja
43 Evelīna Matijevska, 14
0 Mārupe, Rīga
44 Evelīna Priedīte, 18
11 Rīga
45 Evita Strode, 17
4 Rīga, Centrs
46 Filips Reuts, 14
0 Ikšķile
47 Georgijs Harjuzovs, 17
10 Ventspils
48 Gerda Griezne, 14
1 Rīga, Centrs
49 Gustavs Brižs, 12
0 Liepāja
50 Gustavs Pagrabs, 17
11 Liepāja
51 Henrijs Krastiņš, 14
0 Rīga, Jūrmala
52 Inna Rozga, 19
0 Liepāja
53 Jānis Cepurītis, 16
1 Upesciems, Garkalne
54 Jegors Seluto
0 Rīga
55 Jekaterina Velika, 22
24 Rīga
56 Jelizaveta Govrova, 21
20 Baltezers
57 Jeļizaveta Rižkova, 12
4 Liepāja
58 Jolanta Tropa, 43
5 Jelgava
59 Kārlis Stenders, 20
62 Rīga
60 Kārlis Vēberis, 19
7 Liepāja
61 Karolīna Lāce, 13
3 Liepāja
62 Ketija Vula, 18
3 Rīga
63 Ketlīna Arone, 16
7 Liepāja
64 Klēra Nemūra, 17
4 Langstiņi, Garkalnes novads
65 Krišjānis Dzirkalis, 16
15 Rīga, Zemgales priekšpilsēta
66 Krista Posnija, 16
0 Aizkraukles novads
67 Kristaps Arians Kuklis, 18
14 Ventspils
68 Kristaps Stenders (B kateg.), 24
36 Rīga
69 Kristaps Toms Tauriņš, 19
3 Ādaži
70 Kristers Kviesis, 17
2 Rīga, Āgenskalns
71 Kristiāna Rubeze, 19
3 Jelgava
72 Kristians Krievs, 18
4 Garkalne, Ādaži
73 Kristofers Strazds, 14
1 Jūrmala
74 Laura Plīkša, 19
4 Ādaži
75 Līva Goldmane, 19
9 Garkalne
76 Līva Vēvere, 17
2 Rīga
77 Loreta Patrīcija Arcimovica, 19
30 Jelgava
78 Lorette Jēkabsone, 14
12 Ķekava
79 Luīza Ruskula, 19
2 Rīga
80 Maikls Pēteris Bila, 12
0 Jūrmala, Jelgava
81 Maksims Kazancevs, 16
1 Rīga
82 Mārcis Kļaviņš, 21
12 Garkalne
83 Marija Kozireva (nav kat.), 64
15 Rīga
84 Marks Madoneckis, 14
4 Jelgava, Rīga
85 Marta Lāmane Jēgersone, 12
0 Mārupe
86 Marta Slišāne, 13
3 Rīga
87 Mārtiņš Rubezis, 15
10 Jelgava
88 Matīss Šteinhards, 23
22 Ventspils
89 Megija Māra Liepiņa, 20
17 Ādaži
90 Megija Upeniece, 15
5 Jelgava
91 Mia Melbārde, 19
9 Rīga
92 Miķelis Birznieks, 18
11 Mārupe
93 Milana Valde, 16
3 Liepāja
94 Nadežda Burjačenko, 14
0 Rīga
95 Nellija Siliņa, 14
1 Lielvārde, Rīga
96 Orests Ronis, 13
3 Liepāja
97 Oskars Gierkens, 17
5 Ādaži
98 Patrīcija Kurmatova, 16
8 Carnikava, Ríga
99 Paula Dergunova, 24
0 Rīga, Purvciems
100 Paula Gurecka, 13
4 Liepāja
101 Paula Iesalniece, 21
9 Mārupe
102 Paula Jankova, 20
5 Liepāja
103 Paula Kapleite, 16
5 Liepāja
104 Paula Tropa, 15
4 Jelgava, Rīga
105 Polina Moroza, 22
41 Rīga
106 Ralfs Rukmanis, 16
4 Liepāja
107 Reinis Zvirgzdiņš, 11
0 Rīga, Mežaparks
108 Renārs Grodskis, 21
8 Liepāja
109 Ričards Špaks, 17
7 Liepāja
110 Ruslana Ivanova, 19
1 Liepāja
111 Ruslans Fiļipenko, 18
6 Jūrmala
112 Sabīne Merkuševa, 17
7 Jelgava, Mārupe
113 Sabīne Vaidere, 15
5 Liepāja
114 Sabīne Veide, 23
5 Jaunmārupe
115 Samanta Āboliņa, 14
7 Rīga
116 Simona Laugale, 18
24 Mārupe
117 Sofija Djubina, 15
0 Rīga / Mārupe
118 Sonora Briede, 18
6 Ventspils
119 Stefānija Bolevica, 14
1 Rīga
120 Una Šteinharde, 21
13 Ventspils
121 Valērija Januška, 16
4 Liepāja
122 Valerija Titova, 12
0 Rīga
123 Veronika Zalcmane, 20
10 Liepāja
124 Viktorija Stenclava, 21
12 Rīga
125 Zane Krieva, 14
0 Ādaži, Baltezers
lts lts lts


Mūs atbalsta

lg seb Wilson Milzu Venden Igate Food Union vs lok lsfp